MENU
0
Košík je prázdný

OEM 

 
OEM
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
879 produktů
37 stránek
 
 

OK-NET ethernetový kabel CAT5E, FTP, drát, PE, venkovní, černý

Kabel je určen pro náročnější instalace, kde klasický datový kabel neposkytuje dostatečnou ochranu proti vlivům okolního prostředí. Vlastnosti PE pláště poskytují lepší odolnost proti vlivům počasí a kabel má delší životnost v náročnějších podmínká

9 Kč 

bez DPH

11 Kč 

s DPH

Bez záruky: FTP kabel drát CAT5E PE, venkovní, černý

Instalační kabel určený pro venkovní instalace strukturované kabeláže

2 Kč 

bez DPH

2 Kč 

s DPH

Koaxiální kabel CNT300, KSR300AL-DB, 50 Ohm

Vysoce kvalitní koaxiální kabel pro nejnáročnější aplikace. Vhodný pro nasazení s mikrovlnnými zařízeními díky kvalitnímu stínění a nízkému útlumu. Odběr možný po metrech či na 500m špulkách.   Elektrické parametry

20 Kč 

bez DPH

24 Kč 

s DPH

Koax. kabel RG-58 C/U, lanko, 4,95mm, 50 Ohm, PVC

&nbsp; Venkovní instalační kabel typu RG-58 s hliníkovým cínovaným opletem Parametry: <table cellpadding="0" cellspacing="0" class="sti_detail" style="-w

23 Kč 

bez DPH

28 Kč 

s DPH

Optický kabel, J/A-(ZN)H, CRM, FTTx DROP, 4vl., 9/125, G657A, 3mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť, 4 vlákna, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva krémová

10 Kč 

bez DPH

12 Kč 

s DPH

Napájecí dvoulinka 2x1,5mm H07RN-F, UV odolná

Jmenovité napětí: 450/750 V Zkušební napětí: 2,5 kV Průřez (x - y mm2): 1.5 Jádro: Lanované holé Cu jádro Izolace jádra: Zesítěná elastomerová izolační směs Vnější plášť: Zesítěná elastomerová plášťová směs

26 Kč 

bez DPH

31 Kč 

s DPH

Optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 12vl., 9/125, G657A, 3,4mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť, 8 vlákna, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva krémová

12 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Kabel optický A-DQ(ZN)2Y, 5x1,5, 12vl., 9/125, PE, 5mm, Z019, MLT, KDP

zafukování do HDPE trubek a trubiček uložení do kabelových žlabů uložení do kabelových chrániček páteřní trasy sítí vedlejší rozvody Parametry: <table class="sti_detail" style="width:99

21 Kč 

bez DPH

25 Kč 

s DPH

Záslepka pro optické vany SC simplex

Záslepka SC otvorů, 9.9/13.3 mm.

4 Kč 

bez DPH

5 Kč 

s DPH

Vějířová podložka pr. 12 mm

Vějířová podložka pr. 12 mm

6 Kč 

bez DPH

7 Kč 

s DPH

Patch cord UTP CAT5E 0.25m šedý

Nestínený patch cord, s konektory RJ45, v délce 25cm

20 Kč 

bez DPH

24 Kč 

s DPH

Isopropyl Alkohol 99%, 1000 ml

Iso Propyl Alkohol 99%, 1000ml, pro použití v optice.

230 Kč 

bez DPH

278 Kč 

s DPH

Konektor N (male) pro kabel CNT300, šroubovací

Kvalitní šroubovací N male konektor vhodný pro kabel CNT300. Vnitřní vodič se pouze zasune do kleštiny, stínění se zafixuje zašroubováním těla konektoru. Včetně smršťovací pásky.

96 Kč 

bez DPH

116 Kč 

s DPH

Betonová dlažba 60 x 40 x 4 cm

Betonová dlaždice pro zatížení samostojných stožárů.

164 Kč 

bez DPH

198 Kč 

s DPH

Štítek na popis kabelu

Štítek pro uchycení popisku na kabel.

17 Kč 

bez DPH

21 Kč 

s DPH

Plochá podložka pr. 10 mm

Plochá podložka pr. 10 mm

4 Kč 

bez DPH

4 Kč 

s DPH

Matka M10

Matka M10

8 Kč 

bez DPH

9 Kč 

s DPH

Konektor N female 6 mm, krimpovací

Krimpovací konektor N female pro kabely RG-58, Belden RF-195 a Andrew CNT-195.

70 Kč 

bez DPH

85 Kč 

s DPH

Redukce Jack/svorkovnice - Jack 5,5/2,1 mm

Konektor DC 2,1 x 5,5 mm samice se svorkovnicí.

29 Kč 

bez DPH

35 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)