MENU
0
Košík je prázdný

Výprodej 

 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
18 produktů
1 stránka
 
 

T - Redukce 2 x N female, 1 x N male

Kabelová spojka tvaru T konektor 2x N Female (zásuvka) na konektor N Male (vidlice)

60 Kč 

bez DPH

73 Kč 

s DPH

Pigtail UFL - N female, 260 mm

Tento pigtail umožní k miniPCI kartě CM9 připojit externí anténu. Pigtail končí klasickým N female konektorem. Útlum Provedení pigtailu N-female (U.FL). 26 cm. Použití s většinou miniPCI karet Parametry: <table clas

60 Kč 

bez DPH

73 Kč 

s DPH

Pigtail UFL - N male, 250 mm

Tento pigtail umožní připojení miniPCI karty k anténě s konektorem N female. Pigtail je zakončen konektorem N male

9 Kč 

bez DPH

11 Kč 

s DPH

19" výsuvný optický rozvaděč 1U

Optické rozvaděče 19" se používají k zakončení optických kabelů a jejich spojení s různými prvky vnějšího prostředí. Standardní výška 1U je určena max. pro 24 pozic, přičemž dodávané počty otvorů jsou 8, 12, 16 a 24.

880 Kč 

bez DPH

1 065 Kč 

s DPH

Optický kabel, Blown Cable, 2vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 2 vlákna, singelmode, (SM), 9/125, Z006, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave

7 Kč 

bez DPH

8 Kč 

s DPH

Telefonní patchcord RJ11, 2m

Telefonní patch kabel s koncovkami 2x RJ11 vhodný pro ADSL modemy a analogové telefony

21 Kč 

bez DPH

26 Kč 

s DPH

450 Kč 

bez DPH

545 Kč 

s DPH

Knipex 7871125 Electronik Super Knips (bez fazety)

Knipex 7871125 Electronic Super Knips - kleště s přesně broušenými břity bez fazety pro štípání drátů (měkký drát - pr. 0,2-1,6 mm, středně tvrdý drát - pr. 1,2 mm) u povrchu desky. Přesně tvarované hroty kleští dokáží přestřihnout i dráty, ležící na pov

405 Kč 

bez DPH

490 Kč 

s DPH

Anténa parabolická 5GHz, V+H, N-female - SANO Direct 19-5G

Vysocesměrová parabolická anténa Plný paraboloid Patentově chráněné Provedení ABS + PMMA Chemicky pasív Al Dvojitý plášť opatřený kovovou vrstvou SANO zářič celokovový nové generace s m

500 Kč 

bez DPH

605 Kč 

s DPH

Anténa Sano Direct 21-5G vysocesměrová parabolická

Vysocesměrová parabolická anténa s plným paraboloidem. Má dvojitý plášť opatřený kovovou vrstvou.Součástí balení je kloubový závěs. Doporučená na spoje s hustou sítí v městech Parametry: <table class="sti_detail" style="

500 Kč 

bez DPH

605 Kč 

s DPH

Sano anténa 5GHz - Direct UNI 27 dBi

Vysoce směrová parabolická anténa Vysoká selektivita V-H Vynikající předozadní poměr Provedení ABS s PMMA Dvojitý plášť opatrený kovovou vrstvou Vysoká životnost SANO ozařovač no

500 Kč 

bez DPH

605 Kč 

s DPH

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 3km, SM, 1310nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

SFP WDM 155Mbps, SC simp., 10km, SM, 1550nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Anténa Cyberbajt V-Line 13dBi, 180°, N/F, Vertikální

Sektorová anténa se ziskem 13dBi pracující ve vertikální polarizaci. Je vhodná jako vysílací anténa v oblastech, kde pracuje hodně antén v horizontální polarizaci. Široký vertikální úhel napomáhá zlepšit kvalitu připojení na kratší vzdálenosti. Je v

500 Kč 

bez DPH

605 Kč 

s DPH

Spojka optická kabelová tubusová řady BS604, pro 096 svarů, 4x vstup d8-24mm + 2x ovál

Optická zemní spojka určená k instalaci do země, kabelové konory či na sloup. Vybavená plně kazetami, hřebínky a ochranami svarů. Kompletní příslušenství pro utěsnění (smršťovací trubičky, spona na ovál), včetně zemnící sady na propojení armování, včetně

2 240 Kč 

bez DPH

2 710 Kč 

s DPH

Optická zásuvka, 1x SC, 2xLC

průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku

72 Kč 

bez DPH

87 Kč 

s DPH

Bez záruky: FTP kabel drát CAT5E PE, venkovní, černý

Instalační kabel určený pro venkovní instalace strukturované kabeláže

2 Kč 

bez DPH

2 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)