MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
275 produktů
12 stránek
 
 

Optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 4vl., 9/125, G657A, 3mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závěsu, LSOH plášť, 4 vlákna, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva černá

11 Kč 

bez DPH

13 Kč 

s DPH

Optický kabel, J/A-(ZN)H, CRM, FTTx DROP, 4vl., 9/125, G657A, 3mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť, 4 vlákna, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva krémová

10 Kč 

bez DPH

12 Kč 

s DPH

Optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 12vl., 9/125, G657A, 3,4mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť, 8 vlákna, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva krémová

12 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Kabel optický A-DQ(ZN)2Y, 5x1,5, 12vl., 9/125, PE, 5mm, Z019, MLT, KDP

zafukování do HDPE trubek a trubiček uložení do kabelových žlabů uložení do kabelových chrániček páteřní trasy sítí vedlejší rozvody Parametry: <table class="sti_detail" style="width:99

21 Kč 

bez DPH

25 Kč 

s DPH

Záslepka pro optické vany SC simplex

Záslepka SC otvorů, 9.9/13.3 mm.

4 Kč 

bez DPH

5 Kč 

s DPH

Isopropyl Alkohol 99%, 1000 ml

Iso Propyl Alkohol 99%, 1000ml, pro použití v optice.

230 Kč 

bez DPH

278 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 12/10 mm, přímá

Spojka mikrotrubičky 12/10mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země pr

68 Kč 

bez DPH

82 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 12/8 mm, přímá s metalickou vložkou

Spojka mikrotrubičky 12/8mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země prů

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 10/8 mm, přímá

Spojka mikrotrubičky 10/8mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země. p

61 Kč 

bez DPH

74 Kč 

s DPH

1 144 Kč 

bez DPH

1 384 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/APC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

41 Kč 

bez DPH

49 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x8, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1 metr, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm TUBE splittery je možné díky kompa

161 Kč 

bez DPH

195 Kč 

s DPH

Náhradní břity pro riser nůž 5 ks

Originální náhradní břity pro nůž na riser kabely - otupené ostří lze snadno vyměnit, není tak nutné pořizovat celý nový nůž. V balení 5 kusů

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Optická vana, 19", 72x SC simplex, výsuvná

19", 2U, výsuvná optická vana pro 72 SC simplex, LC Duplex, E2000, černá Pevná konstrukce - síla materíálu 1,5mm Vypalovaný černý matný krupičkový lak Úchyty na tahové prvky 2ks Dva záměnné kabelové vstupy pro 2x přímý vstup a 1x úhlový 2x průcho

720 Kč 

bez DPH

871 Kč 

s DPH

Šachta JUMBO

Rozměry 66x50x33 cm

1 395 Kč 

bez DPH

1 688 Kč 

s DPH

Lahvička na isopropyl, plastová, aretovací

Lahvička na isopropyl s praktickým dávkovačem.

261 Kč 

bez DPH

316 Kč 

s DPH

Optická zásuvka, 2x SC, 4x LC

průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku

63 Kč 

bez DPH

76 Kč 

s DPH

Optická vana, 19", 1U, 24x SC Simplex, výsuvná

Optická vana, 19", 1U, 24x SC Simplex, výsuvná Parametry: Název Optická vana, 19", 1U, 24x SC Simplex, výsuvná

886 Kč 

bez DPH

1 072 Kč 

s DPH

SFP 1,25Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

474 Kč 

bez DPH

574 Kč 

s DPH

Venkovní rozvaděč pro 24 adaptérů SC simplex

Venkovní optický nástěnný rozvaděč pro 24 adaptérů SC Simplex Vlastnosti: Vodotěsný, venkovní použití (IP65) Snadné použití Velký pracovní prostor Variabilní panely pro adaptéry umožňují org

1 190 Kč 

bez DPH

1 440 Kč 

s DPH

Optická vana, 19", výsuvná, bez čela

Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U. Část pro upevnění optické kazety i s čelem je pro lepší přístup vysouvací. Pro přívod optických kabelů jsou v zadní čá

622 Kč 

bez DPH

753 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)