MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
275 produktů
12 stránek
 
 

Optický kabel, Blown Cable, 24vl., 9/125, LFP, 3,2mm, CLT

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 24 vláken, singelmode, (SM), 9/125, Z238, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave

19.50 Kč 

bez DPH

23.60 Kč 

s DPH

Optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 12vl., 9/125, G657A, 3,4mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť, 12 vláken, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva černá

12.10 Kč 

bez DPH

14.64 Kč 

s DPH

Optický kabel, Blown Cable, 4vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Venkovní mikrokabel 9/125, 4 vlákna, singlemod je určený pro instalace kde je kladen důraz na minimální velikost kabelu a jeho vysokou odolnost. Díky gelové ochraně je kabel vhodný i do vlhkého prostředí.Jako tahový prvek je použita kevlarová příze

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

Isopropyl Alkohol 99%, 1000 ml

Iso Propyl Alkohol 99%, 1000ml, pro použití v optice.

230 Kč 

bez DPH

278 Kč 

s DPH

Koncovka HDPE 40mm netěsná

Jackmoon slouží jako ochrana před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken

28.30 Kč 

bez DPH

34.24 Kč 

s DPH

Koncovka mikrotrubičky netěsná 7mm

Jackmoon slouží jako ochrana před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken

7.20 Kč 

bez DPH

8.71 Kč 

s DPH

Odbočovací člen Riser kabelu 1804 (180x42x22 mm)

Slouží k odbočení optického vlákna z riser kabelu a přivedení pomocí trubičky; 5/3,5 k zákazníkovi a ukončení v účastnické zásuvce. Maximální počet odchozích trubiček je 4 ks. Určeno pouze pro vnitřní užití.

93 Kč 

bez DPH

113 Kč 

s DPH

Záslepka pro optické vany SC simplex

Záslepka SC otvorů, 9.9/13.3 mm.

4.20 Kč 

bez DPH

5.08 Kč 

s DPH

Koncovka mikrotrubičky netěsná 12mm

Jackmoon slouží jako ochrana před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken

6.40 Kč 

bez DPH

7.74 Kč 

s DPH

Koncovka trubky HDPE 40

Jackmoon slouží jako ochrana před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken

72 Kč 

bez DPH

87 Kč 

s DPH

Optická vana, 19", výsuvná, bez čela

Používá se k ukončení optických kabelů v datových rozvaděčích s upevněním do 19" rámů. Dodává se v provedení výšky 1U. Část pro upevnění optické kazety i s čelem je pro lepší přístup vysouvací. Pro přívod optických kabelů jsou v zadní části vany 2 kusy...

611 Kč 

bez DPH

739 Kč 

s DPH

Panel 24xSC pro 19' Optická vana černá

24xSC panel pro 19' Optickou vanu černou

70 Kč 

bez DPH

85 Kč 

s DPH

Kabelová průchodka (PG11), pro kabel d = 4 - 10 mm

Kabelová průchodka PG11, doplněk pro optické rozvaděče

8.40 Kč 

bez DPH

10.16 Kč 

s DPH

Splitter PLC 1x8, SM, IN/OUT 250um, G.657A1 bez konektorů

Optický splitter – pasivní prvek v optické síti s různým dělícím poměrem. Standardní délky IN/OUT vláken jsou 1 metr, vlákno typu G.657A1. Operační vlnová délka 1260 nm – 1650 nm; TUBE splittery je možné díky kompaktním rozměrům uložit v optických vaná...

188 Kč 

bez DPH

227 Kč 

s DPH

1 144 Kč 

bez DPH

1 384 Kč 

s DPH

Koncovka mikrotrubičky Jackmoon 40mm pro 1 kabel (5,0 - 9,0 mm)

Jackmoon slouží jako ochrana před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken

361 Kč 

bez DPH

437 Kč 

s DPH

Kotva pro kulatý DROP kabel 2-6mm

Kotva pro uchycení samonosného kulatého drop kabelu o průměru 2-6mm. Kotva „@“ je optimalizována tak, aby zcela respektovala minimální poloměr ohybu kabelu. Díky tomu je zajištěn nulový útlum při tahu, resp. útlum nabývá zanedbatelných hodnot. Nedocház...

53 Kč 

bez DPH

64 Kč 

s DPH

Šachta STANDARD

Šachta chránící komponenty, které jsou umístěny pod povrchem půdy.

874 Kč 

bez DPH

1 058 Kč 

s DPH

Redukce mikrotrubičky 12/7 (5,5)mm, přímá

Redukce mikrotrubičky 12/7mm (5,5mm) se používá pro spojení mikrotrubiček různých průměrů. Redukce zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země. p...

59 Kč 

bez DPH

71 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 14/10 mm, přímá

Spojka mikrotrubičky 14/10mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země. průměr mikrotrubiček: 14 a...

88 Kč 

bez DPH

106 Kč 

s DPH

Panel 12xSC pro 19' Optická vana černá

12xSC panel pro 19' Optickou vanu černou

68 Kč 

bez DPH

82 Kč 

s DPH

68 Kč 

bez DPH

82 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 50/125, SC/PC-SC/PC, MM, duplex, 2m

Optický patchcord je propojovací optický kabel. Na obou koncích má jako zakončení optické konektory. Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy. Param...

116 Kč 

bez DPH

140 Kč 

s DPH

Koncovka mikrotrubičky netěsná 10mm

Jackmoon slouží jako ochrana před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken

7.70 Kč 

bez DPH

9.32 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)