MENU
0
Košík je prázdný
 

varianty

Ceragon IP-20E 80 GHz, až 2,5 Gbit/s

Ceragon IP-20E 80 GHz, až 2,5 Gbit/s

Výrobce
  Ceragon
 
Kód
 00034165 
Záruka
24 Měsíce
Vaše cena 
Cena po přihlášení
 

Ceragon IP-20E 80 GHz, až 2,5 Gbit/s - varianty

Počet Název Kód Popis Dostupnost Vaše cena
bez DPH
Vaše cena
s DPH
1ks Ceragon IP-20E HP 80 GHz, 1 Gbit/s 30/30cm
00034069 
00034069 Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a GEth SFP slotem pro připojen
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-20E HP 80 GHz, 1 Gbit/s 60/60cm
00034070 
00034070 Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a GEth SFP slotem pro připojen
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-20E HP 80 GHz, 2,5 Gbit/s 30/30cm
00034123 
00034123 Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a GEth SFP slotem pro připojen
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-20E HP 80 GHz, 2,5 Gbit/s 60/60cm
00034125 
00034125 Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a GEth SFP slotem pro připojen
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-20E SP 80 GHz, 1 Gbit/s 30/30cm
00034118 
00034118 Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a GEth SFP slotem pro připojen
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-20E SP 80 GHz, 1 Gbit/s 60/60cm
00034119 
00034119 Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a GEth SFP slotem pro připojen
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-20E SP 80 GHz, 2,5 Gbit/s 30/30cm
00034188 
00034188 Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a GEth SFP slotem pro připojen
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-20E SP 80 GHz, 2,5 Gbit/s 60/60cm
00034189 
00034189 Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a GEth SFP slotem pro připojen
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-20E HP 80 GHz, 10GEth, licence 1G, 30/30cm
00034555 
00034555 Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a 10 GEth SFP+ slotem pro přip
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-20E HP 80 GHz, 10GEth, licence 1G, 60/60cm
00034556 
00034556 Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a 10 GEth SFP+ slotem pro přip
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-20E HP 80 GHz, 10GEth, 2,5 Gbit/s 30/30cm
00034557 
00034557 Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a 10 GEth SFP+ slotem pro přip
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
1ks Ceragon IP-20E HP 80 GHz, 10GEth, 2,5 Gbit/s 60/60cm
00034363 
00034363 Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a 10 GEth SFP+ slotem pro přip
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
Cena po přihlášení
 
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    Spoj IP-20E je kompaktní vysokokapacitní full outdoor mikrovlnný spoj, který splňuje nejvyšší požadavky na přenosovou kapacitu a jednoduchou instalaci. Dosahuje kapacity až 2,5 Gbit/s a je osazen GEth metalickým portem a GEth SFP slotem případně SFP+ slotem pro připojení optiky.

    Spoj je vyráběn ve třech hardwarově rozdílných variantách.
    1) IP20E Standard Power s GEth, SFP slot
    2) IP20E High Power s GEth, SFP slot
    3) IP20E High Power s GEth, SFP+ slot (10G port)

    Fyzikální vlastnost a oznamovací povinnost frekvence 80 GHz zajišťuje obrovskou ochranu proti rušení a navíc bez nutnosti platit poplatky ČTÚ. Spoj je provozován na základě všeobecného oprávnění (VO-R/23).

    Dosah spoje je díky ATPC (automatická regulace výkonu) a bezeztrátové ACM (automatická změna modulace) v řádech jednotek kilometrů. Přesná vzdálenost závisí na typu spoje (HP nebo Standard verze), požadované kapacitě, zvolených anténách a nároku na dostupnost.

    Modulační schéma ACM při zhoršení klimatických podmínek



    Hlavní výhody technologie:

  • Vysoká přenosová kapacita
  • Parametry optické trasy s minimální latencí
  • Minimální riziko rušení
  • Volné pásmo bez nutnosti platit poplatky ČTÚ
  • Kvalita provedení a garance světového výrobce MW spojů

    Vlastnosti:

  • Pásmo 71 - 76 / 81 - 86 GHz
  • Vysoká přenosová kapacita až 2,5 Gbit/s
  • Šířka kanálu 62,5, 125, 250, 500 MHz
  • Modulace BPSK - 512 QAM
  • Max. Tx power HP verze 9-18 dBm
  • Max. Tx power Standard verze 3-12 dBm
  • Interface 2x GE + 1x SFP
  • Typická spotřeba < 43W
  • Napájení 48 VDC nebo PoE
  • ACM, ATPC

    Instruktážní video pro konfiguraci:

  • Parametry

    ACM - hitless Ano
    ATPC Ano
    FEC Ano
    Frekvence (GHz) 80
    Jumbo rámce Ano
    Koncepce Full-Outdoor
    Max. garantovaná kapacita (Mbit/s) 2 500
    Max. vysílací výkon (dBm) 12 dBm / 18 dbm
    Metalický port Ano
    Modulace až 1024 QAM
    Možnost pronájmu zařízení Ano
    Možnost uzavření SLA Ano
    Optický port Ano
    Pásmo Volné
    Port E1 Ne
    Požadovaná kapacita (Mbit/s) min. 50, min. 100, min. 200, min. 300, min. 400, min. 500, min. 1000, min. 2000
    SNMP Ano
    Šířka kanálu (MHz) až 500
    XPIC Ne
    Zobrazovat cenu pouze pro ISP Ano

    Fyzické parametry

    Hloubka (mm) 75
    Hmotnost (g) 3000
    Šířka (mm) 198
    Výška (mm) 220

    Napájení

    Napájení PoE, DC
    Napájení DC Ano
    Napájení PoE Ano

    Parametry Ethernet

    Rychlost portů 1 Gbps, 10 Gbps
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec 

    Produkt manažer 
    +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. David Němec

    Produkt manažer
    (+420) +420 777 466 963
    nemec@vanco.cz

    Ke stažení1

    Datasheet
    Ceragon_FibeAir_IP-20E.pdf Formát pdf (2 615.3 kB) Stáhnout

    Související produkty13

    Související produkty

    IP-20 Prodloužení záruky ODU/rok

    Prodloužení záruky pro spoje Ceragon IP-20.

    Cena po přihlášení
     
     

    Optický kabel Fiber Arsenal, 2vl, 2x LC, SM, Outdoor

    Venkovní optický singlemode 2vl. kabel pro připojení venkovních MW jednotek s konektory DLC-DLC Dodáván je ve dvouvláknové verzi, na obou stranách ukončený konektory DLC/PC a s armováním na jedné straně. Kabely jsou s oblibou

    od 

    677 Kč 

    bez DPH

    od 

    819 Kč 

    s DPH

     

    varianty

     

    Napájecí dvoulinka 2x1,5mm H07RN-F, UV odolná

    Jmenovité napětí: 450/750 V Zkušební napětí: 2,5 kV Průřez (x - y mm2): 1.5 Jádro: Lanované holé Cu jádro Izolace jádra: Zesítěná elastomerová izolační směs Vnější plášť: Zesítěná elastomerová plášťová směs

    26 Kč 

    bez DPH

    31 Kč 

    s DPH

    Průmyslový zdroj ADEL System FLEX17048A (48V / 3,8A / 180W)

    Řada průmyslových DC napájecích zdrojů FLEX od tradičního italského výrobce ADEL System přináší ty nejlepší technologie i do kategorie cenově dostupných zdrojů. Model FLEX17048A je AC/DC zdroj se vstupním napětím o širokém rozsahu 115-

    2 634 Kč 

    bez DPH

    3 187 Kč 

    s DPH

    Speciální nabídka

    ZDROJ PoE VAN01

    Síťový zdroj 85-265V~50Hz/48V(1A), DIN lišta, napájení pasivní PoE 1Gb, volitelné napájecí vodiče.

    2 355 Kč 

    bez DPH

    2 850 Kč 

    s DPH

    Tycon TP-POE-HP-48G High Power Gigabit PoE zdroj, 56V, 50W

    Tycon TP-POE-HP-48G je gigabitový napájecí PoE zdroj, který podporuje na výstupu až 50W DC PoE a je určen pro napájení zařízení s vysokým odběrem. Tento zdroj podporuje napájení na pinech 4,5 (V+) a 7,8 (-).

    1 969 Kč 

    bez DPH

    2 382 Kč 

    s DPH

    XCVR,CSFP,1490nm TX/1310nm RX,SM,1.25Gbit/s,10km,W.DDM,INDUSTRIAL GRADE,SINGLE PACK

    CSFP Modul schválen společností Ceragon podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ceragon.

    Cena po přihlášení
     
     

    XCVR,CSFP,1310nm TX/1490nm RX,SM,1.25Gbit/s,10km,W.DDM,INDUSTRIAL GRADE,SINGLE PACK

    CSFP Modul schválen společností Ceragon podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ceragon.

    Cena po přihlášení
     
     

    XCVR,SFP, RJ45, COOPER 1000BASE-T,RX_LOS DISABLE,INDUSTR

    Metalický RJ45 SFP Modul schválen společností Ceragon podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ceragon.Ericsson kompatibilní

    Cena po přihlášení
     
     

    Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 70°C, Cisco kompatibilní

    207 Kč 

    bez DPH

    250 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    263 Kč 

    bez DPH

    318 Kč 

    s DPH

    Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1550/1310nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

    s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

    293 Kč 

    bez DPH

    355 Kč 

    s DPH

    OTH-DC/RJ45 - Adaptér pro DC napájení, Svorky - RJ45

    Adaptér pro napájení PoE zařízení pomocí dvoulinky. Adaptér se zasune přímo do zásuvky RJ45. Pasivní PoE až 60 V po všech 4 párech - 1,2,4,5 (+) a 3,6,7,8 (-).

    260 Kč 

    bez DPH

    315 Kč 

    s DPH

    Naposledy navštívené