MENU
0
Košík je prázdný

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní Další informace

Výrobce
  Fiber Arsenal
 
Part No.
 

FA-S125-W31/55-LP-LX-I-CI

 
Kód
 00032572 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
304 Kč
Vaše cena bez DPH
263 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
318 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Jedná se o kompaktní optický transceiver od výroce Fiber Arsenal používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul
    Pro obousměrný provoz po jednom vlákně se používají speciální WDM moduly, které fungují na principu rozdílných vysílacích vlnových délek (dodávají se vždy v páru typ A a typ B) a mají v sobě již zabudovaný WDM filtr.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Formát: SFP
    Typ přenosu: WDM (Bi-di) 1 vlákno
    Typ konektoru: LC simplex
    Pro vlákno/ kabel: SM
    Přenosová rychlost: 1000 Mbps
    Přenosový protokol: 1000Mbps Ethernet
    Dosah: 20 km
    Kompatibilita: CISCO
    Vlnová délka TX:: 1310nm
    Vlnová délka RX:: 1550nm
    DMI diagnostika: ne
    Provozní rozsah teplot (°C): -40 až 85



    Parametry

    Parametry Ethernet

    Kompatibilita SFP Cisco, Ceragon
    Přenosová rychlost SFP 1,25 Gbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 20
    Simplex
    Simplex / Duplex Simplex
    Teplotní rozsah Industriální
    Typ opt. konektoru LC
    Typ přenosu 1 vlákno (WDM)
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1550 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1310 nm
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené