MENU
0
Košík je prázdný

Fiber Arsenal 

 
Fiber Arsenal
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
257 produktů
11 stránek
 
 

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC-SC/PC, SM, simplex

Optická simplecxní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

12 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/PC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

36 Kč 

bez DPH

44 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/APC - SC/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.

16 Kč 

bez DPH

19 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 1m

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

94 Kč 

bez DPH

114 Kč 

s DPH

FullAXS konektor k SIAE, Ericsson

Venkovní IP67 FULLAXS konektor pro připojení Eth i optických kabelů k MW jednotkám SIAE ALFO Plus2, Ericsson 6352

378 Kč 

bez DPH

457 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

408 Kč 

bez DPH

494 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

207 Kč 

bez DPH

250 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal E2000/APC - E2000/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka E2000 pro singlemodové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů E2000 s broušením APC.

91 Kč 

bez DPH

110 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125,SC/APC-LC/PC, SM, duplex, 2m

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-LC/PC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

179 Kč 

bez DPH

217 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-SC/APC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

370 Kč 

bez DPH

448 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, SC/APC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

43 Kč 

bez DPH

52 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/PC, SM, duplex, 2m

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

182 Kč 

bez DPH

220 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, LC/PC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vlák

38 Kč 

bez DPH

45 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1550/1310nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

293 Kč 

bez DPH

355 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

263 Kč 

bez DPH

318 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC - LC/PC, SM, duplex

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

20 Kč 

bez DPH

24 Kč 

s DPH

Ochrana sváru Fiber Arsenal 2x60mm (balení 100ks)

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 60 mm

350 Kč 

bez DPH

424 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125,E2000/APC, SM, 900µm, 2m

Optický pigtail je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken provést dvěma způsoby

221 Kč 

bez DPH

267 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125,E2000/APC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken provést dvěma způsoby

299 Kč 

bez DPH

362 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1270/1330nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

612 Kč 

bez DPH

741 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/PC, SM, duplex, 5m

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 5m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

196 Kč 

bez DPH

237 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

Patchcord SM, 9/125, SC/APC-SC/APC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

163 Kč 

bez DPH

197 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/PC, SM, duplex, 1m

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

280 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)