MENU
0
Košík je prázdný

Útlumový článek, SC/APC, SM 9/125, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 9dB

Výrobce
  OEM
 
Kód
 00032192 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
150 Kč
Vaše cena bez DPH
148 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
179 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Atenuátory se používají pro přizpůsobení optického výkonu k požadavkům optické sítě (zpravidla pro utlumení silných singlemode zdrojů při jejich propojení na krátkou vzdálenost (nedojde tak k vzájemnému spálení přijímače-fotodiody velmi výkoným laserem nutným pro velmi dlouhé trasy nad 40km). Požadovaný útlum je dosažen speciálním dotovaným útlumovým vláknem bez závislosti na vlnové délce. Atenuátory mají zpravidla konektory samec/samice a lze je tak vložit kamkoliv do optické trasy.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Konektor: SC/APC
    Typ: SM
    Operační rozsah: 1240um ~ 1620um
    Útlum: 9dB

    Parametry

    Parametry optika

    Typ broušení APC
    Typ opt. konektoru SC
    Typ vlákna Singlemode
    Útlum (dB) 9

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené