MENU
0
Košík je prázdný

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 10km, SM, 1310nm, DDM, 0 - 70°C, HP

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, HP kompatibilní Další informace

Výrobce
  OEM
 
Part No.
 

FA-S125-W31-LP-LR-D-HP

 
Kód
 00032879 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
313 Kč
Vaše cena bez DPH
300 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
363 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul
    Pro obousměrný provoz po jednom vlákně se používají speciální WDM moduly, které fungují na principu rozdílných vysílacích vlnových délek (dodávají se vždy v páru typ A a typ B) a mají v sobě již zabudovaný WDM filtr.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Formát: SFP
    Typ přenosu: WDM 1 vlakno
    Typ konektoru: LC simplex
    Pro vlákno/ kabel: SM
    Přenosová rychlost: 1,25 Gbps
    Přenosový protokol: 1000Mbps Ethernet
    Přenosový protokol: FIBRE CHANNEL 1x
    Dosah: 10 km
    Kompatibilita: HP
    Vlnová délka TX: 1310nm
    Vlnová délka RX: 1550nm
    DMI diagnostika: ano
    Provozní rozsah teplot (°C): 0 až 70
    Typ vysílače (Tx): DBF LD
    Spektrální šířka (nm): 4
    Typ detektoru (Rx): InGaAs PIN-TIA
    Transmiter power (dBm): -9 až -3
    Reciever sensitivity (dBm): -20
    Power Budget (dB): 11
    Reciever overload (dBm): -3



    Parametry

    Parametry Ethernet

    Kompatibilita SFP HP
    Přenosová rychlost SFP 1,25 Gbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 10
    Simplex
    Simplex / Duplex Simplex
    Teplotní rozsah Běžný
    Typ opt. konektoru LC
    Typ přenosu 1 vlákno (WDM)
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1550 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1310 nm

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Související produkty1

    Související produkty

    SFP WDM transceiver 1,25Gbps, LC simp., 10km, SM, 1550nm,

    s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, HP kompatibilní

    365 Kč 

    bez DPH

    442 Kč 

    s DPH

    Naposledy navštívené