MENU
0
Košík je prázdný

Optický patchcord, 50/125, LC/PC-LC/PC, MM, duplex, 5m

Výrobce
  OEM
 
Part No.
 

FA-LC/PC:LC/PC-MM-DX-5m

 
Kód
 00033681 
Záruka
24
Objednat
Koncová cena bez DPH
203 Kč
Vaše cena bez DPH
195 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
236 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Optický patchcord je propojovací optický kabel. Na obou koncích má jako zakončení optické konektory.

    Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Konektory: LC/PC-LC/PC
    Typ: duplex
    Typ vlákna: MM
    Délka (m): 5



    Parametry

    V chráničce ne

    Fyzické parametry

    Délka (m) 5
    Simplex

    Parametry optika

    Simplex / Duplex Duplex
    Typ broušení PC - PC
    Typ opt. konektorů LC - LC
    Typ vlákna Multimode

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené