MENU
0
Košík je prázdný
 
MikroTik RouterBOARD RB260GSP, 5-portový gigabit switch, SFP port, PoE

MikroTik RouterBOARD RB260GSP, 5-portový gigabit switch, SFP port, PoE

Výrobce
  MikroTik
 
Part No.
 

RB260GSP

 
Kód
 00019795 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Vaše cena bez DPH
1 017 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 231 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    RB260GSP je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem!!! Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS.
    SwOS lze tedy plně nastavit z Vašeho webového prohlížeče. To Vám dává všechny základní funkce pro řiditelný přepínač (switch), plus další: Umožňuje spravovat port-to-port forwarding, filtr MAC adres, VLAN konfiguraci, mirror traffic, omezení trafiku a dokonce i nastavení MAC a IP hlaviček.

    Tento model se liší od předchozího RB260GS možností napájet další zařízení na portech 2-5 pasivním PoE s maximálním proudem 500 mA / port.



    Parametry:
    Název Hodnota
    Bez ventilátoru: Ano
    CPU: Taifatech TF470
    Gigabit LAN: Ano - všechny porty
    Hloubka [mm]: 138
    LAN: (5) 10/100/1000 Mbps
    Max. spotřeba energie [W]: 6
    Napájení: 8 .. 30 V DC
    Napájení přes PoE: 8 .. 30 V DC
    Operační systém: SwOS
    Počet CPU jader: 1
    Počet LAN portů: 5
    Počet SFP portů: 1
    PoE: Vstupní a výstupní
    PoE budget [W]: 60
    Provedení: Desktop
    Provozní teplota [°C]: -25 až 65
    Šasi: Plastové
    Šířka [mm]: 113
    Typ napájení: DC konektor
    Typ napájení: PoE
    Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -
    Výška [mm]: 28
    Web management: Ano


  • Aktuální verzi operačního systému SwOS naleznete na oficiálních stránkách výrobce: http://www.mikrotik.com/

  • Parametry

    Gigabit LAN ano
    Management Ano
    Operační systém MikroTik SwOS
    Rackmount ne
    Typ PoE vstupní, výstupní
    Typ zařízení MikroTik Switch
    USB Ne
    Ventilátor ne

    Napájení

    Napájení DC, PoE in

    Parametry Ethernet

    Počet portů LAN 10/100/1000 5
    Počet RJ45 portů 5
    Počet SFP portů 1
    Počet SFP+ portů 0
    Rychlost LAN portů 1 Gbps
    SFP slot Ano

    Parametry PoE

    Počet PoE portů 4, 4
    PoE budget (W) 60
    Standard PoE Pasivní PoE

    Parametry WiFi

    Frekvence -
    WiFi Standardy bez wifi

    Provedení

    Provedení Volně ležící
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Ke stažení3

    datasheet
    Datasheet RB260GSx.pdf Formát pdf (386.0 kB) Stáhnout
    Quick Start
    RB260GS-qg-140728162033.pdf Formát pdf (601.7 kB) Stáhnout

    Související produkty3

    Související produkty

    MikroTik pasivní gigabit PoE injektor s LED indikací

    Gigabitový PoE injector od MikroTiku pro napájení jakéhokoli RouterBOARDu či jiného zařízení s integrovaným PoE splitterem. Injector podporuje adaptéry 9-48 V (max. 2A) a umožňuje komunikaci rychlostí 1 Gb

    104 Kč 

    bez DPH

    126 Kč 

    s DPH

    MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10Gbps, 1310nm

    S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. Parametry: <s

    2 598 Kč 

    bez DPH

    3 144 Kč 

    s DPH

     
     

    Držák na DIN lištu pro Mikrotik hEX PoE (RB960PGS)

    Plastový držák na DIN lištu umožňující vertikální uchycení Mikrotik hEX PoE (RB960PGS), RB260GS, RB260GSP, CRS106-1C-5S.

    83 Kč 

    bez DPH

    100 Kč 

    s DPH

    Naposledy navštívené