MENU
0
Košík je prázdný
 
MikroTik RB260GS nastavitelný 5-portový gigabit switch, SFP port, CSS106-5G-1S

MikroTik RB260GS nastavitelný 5-portový gigabit switch, SFP port, CSS106-5G-1S

Výrobce
  MikroTik
 
Part No.
 

RB260GS

 
Kód
 00018492 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Vaše cena bez DPH
781 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
945 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    RB260GS je nastavitelný, plně gigabitový 5-portový switch s jedním SFP slotem. Vše je poháněno Atheros Switch chipem. Součástí je také speciálně navržený operační systém pro rychlé přepínání a velikou škálu nastavení - SwOS.

    SwOS lze tedy plně nastavit z Vašeho webového prohlížeče. To Vám dává všechny základní funkce pro řiditelný přepínač (switch), plus další: Umožňuje spravovat port-to-port forwarding, filtr MAC adres, VLAN konfiguraci, mirror traffic, omezení trafiku a dokonce i nastavení MAC a IP hlaviček.





    Parametry:
    Název Hodnota
    LAN: 5x 10/100/1000 Mbit/s
    SFP slot: 1
    PoE 10 - 28 V DC (LAN1)
    Napájecí konektor: 9 - 28 V DC
    Rozměry: 113 x 89 x 28 mm
    CPU: Taifatech TF47
    Architektura: Risc
    RAM: 96K SRAM
    Provozní teplota: -25°C až +65°C
    Operační systém: SwOS
    Výchozí jméno / heslo: admin / (bez hesla)
    Příslušenství: Zdroj

    Parametry

    Gigabit LAN ano
    Management Ano
    Operační systém MikroTik SwOS
    Rackmount ne
    Typ zařízení MikroTik Switch
    USB Ne
    Ventilátor ne

    Napájení

    Napájení DC, PoE in

    Parametry Ethernet

    Počet portů LAN 10/100/1000 5
    Počet RJ45 portů 5
    Počet SFP portů 1
    Počet SFP+ portů 0
    Přenosová rychlost LAN 10/100/1000 Mbps
    Rychlost LAN portů 1 Gbps
    SFP slot Ano

    Parametry PoE

    Počet PoE portů 0

    Parametry WiFi

    Frekvence -
    WiFi Standardy bez wifi

    Provedení

    Provedení Volně ležící
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Ke stažení3

    Datasheet
    RB260GS.pdf Formát pdf (286.8 kB) Stáhnout
    CE
    RB260GS_CE_DoC.pdf Formát pdf (92.1 kB) Stáhnout
    Quick Start
    RB260GS-qg.pdf Formát pdf (596.3 kB) Stáhnout

    Související produkty2

    Související produkty

    MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10Gbps, 1310nm

    S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. Parametry: <s

    2 598 Kč 

    bez DPH

    3 144 Kč 

    s DPH

     
     

    Držák na DIN lištu pro Mikrotik hEX PoE (RB960PGS)

    Plastový držák na DIN lištu umožňující vertikální uchycení Mikrotik hEX PoE (RB960PGS), RB260GS, RB260GSP, CRS106-1C-5S.

    83 Kč 

    bez DPH

    100 Kč 

    s DPH

    Naposledy navštívené