MENU
0
Košík je prázdný

Výprodej

SC Field Assembly Connector SC/PC

SC Field Assembly Connector SC/PC

Výrobce
  Fiber Arsenal
 
Kód
 00033002 
Záruka
6 Měsíce
Objednat
Vaše cena bez DPH
6 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
7 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

  • konektorová sestava
  • vysoká stabilita
  • jednoduchá montáž
  • použití na různé druhy kabelů


  • Parametry:
    Název Hodnota
    Applicable Cable: 250~900um, 1.6*2.0mm, 2.0*3.0mm and 3.0mm
    Fiber Diameter: 125um
    Coating Diameter: 250um
    Fiber Mode: single mode or multi-mode
    Insertion Loss: PC: ?0.3dB (max. 0.5dB); APC: ?0.3dB (max. 0.7dB)
    Return Loss: PC: ?40dB (typical ?45dB); APC: ?45dB (typical ?50dB)
    Pull Test: <0.2dB, 4N load (0.125 fiber)
    Pull Test: <0.2dB, 40N load (2.0*3.0mm, 3.0mm)
    Impact Test: <0.2dB, 1.5m, 10 repetitions
    Durability Test: <0.2dB, 200 repetition of connecting/disconnecting
    Vibrate Test: <0.2dB, 3 axes 2hr/axis, 1.5mm (peak-peak), 10 to 55Hz (45Hz/min)
    Thermal Cycle Test: <0.2dB, -40°C~+75°C, 21 cycles for 168 hours (3.0mm cable)
    Humidity Test: <0.2dB, 90 to 95%, Temp75°C for 168hrs
    Operating Temperature (°C:) -40 to 65



    Parametry

    Parametry optika

    Typ broušení PC
    Typ opt. konektoru SC

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené