MENU
0
Košík je prázdný
 
Optický pigtail, 9/125, LC/APC, SM, 900µm, 3m

Optický pigtail, 9/125, LC/APC, SM, 900µm, 3m

Výrobce
  Fiber Arsenal
 
Part No.
 

FA-LC/APC-SM-3m

 
Kód
 00032950 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
40 Kč
Vaše cena bez DPH
38 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
46 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem.
    Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken provést dvěma způsoby - svařováním nebo pomocí mechanických optických spojek.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Mód: SM - single mode
    Zakončení: LC/PC
    Vlákno: 09/125
    Průměr pigtailu: 900µm
    Délka (m): 3



    Parametry

    Fyzické parametry

    Délka (m) 3
    Venkovní použití Ne
    Simplex

    Parametry optika

    Simplex / Duplex Simplex
    Typ broušení APC
    Typ opt. konektoru LC
    Typ vlákna Singlemode

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené