MENU
0
Košík je prázdný

Optický patchcord, 9/125,LC/APC-LC/PC, SM, duplex, 10m

Patchcord SM, 9/125, LC/APC-LC/PC, 10m, duplex 2x 2,1mm, Fiber ArsenalDalší informace

Výrobce
  Fiber Arsenal
 
Part No.
 

FA-LC/APC:LC/PC-SM-DX-10m

 
Kód
 00033676 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
210 Kč
Vaše cena bez DPH
196 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
237 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Optický patchcord od výrobce Fiber Arsenal, je propojovací optický kabel, která je na obou koncích zakončen optickým konektorem.

    Nejčastější použití je pro propojení zařízení uvnitř rozvaděčů, připojení aktivnívh prvků k optické trase, nebo k samotnému měření optické trasy.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Konektory: LC/APC-LC/PC
    Typ: duplex
    Typ vlákna: SM
    Délka (m): 10



    Parametry

    V chráničce ne

    Fyzické parametry

    Délka (m) 10
    Venkovní použití Ne
    Simplex

    Parametry optika

    Simplex / Duplex Duplex
    Typ broušení PC - APC / APC - PC
    Typ opt. konektorů LC - LC
    Typ vlákna Singlemode

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené