MENU
0
Košík je prázdný

Optická spojka Fiber Arsenal E2000/APC - E2000/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka E2000 pro singlemodové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů E2000 s broušením APC.Další informace

Výrobce
  Fiber Arsenal
 
Kód
 00034139 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
920 Kč
Vaše cena bez DPH
822 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
995 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů
    Spojky většinou osazujeme do nástěnných rozvaděčů a optických van. Další časté využití je u měřících přístrojů, kde je potřebujeme ke kalibraci testeru.
    Spojky rozlišujeme na multimodové či singlemodové (liší se použitým materiálem spojovací trubičky uvnitř spojky) a na duplexní či simplexní.
    Parametry:
    Název Hodnota
    Typ vlákna: SM
    Typ: simplex
    Propojení: E2000/APC - SC/APC



    Parametry

    Parametry optika

    Hybridní spojka Ano
    Simplex
    Simplex / Duplex Simplex
    Typ broušení APC - APC
    Typ opt. konektorů SC - E2000
    Typ vlákna Singlemode

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené