MENU
0
Košík je prázdný

Media konvertor ZCOMAX AK, 1,25 Gbps, SM, SC dupl., 20km, 1310nm

Výrobce
  Zcomax
 
Kód
 00032884 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
1 173 Kč
Vaše cena bez DPH
1 152 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
1 394 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost.
    Media konvertory ZCOMAX od čínského prvovýrobce, jsou základní konvertory s ucházející funkcionalitou a bezkonkurenčně nejnižší cenou na trhu.
    Převodníky využívají populární Taiwanský čipset IP113x LF

  • Vestavěná bleskojistka ( jen varianty s externím DC napájením), max. 4kV
  • Metalický port je self-adaptive, podporuje jak rychlost 100Mbps tak i 1Gbps Ethernet.
  • Parametry:
    Název Hodnota
    Formát: STAND-ALONE
    Typ převodníku: Přepínač
    Typ přenosu: 2 vlákna
    Typ konektoru: SC duplex
    Typ vlákna: SM
    Přenosová rychlost: 1,25 Gbps
    Přenosový protokol: 1000 Gbps
    Normy: IEEE 802.3u / IEEE 802.3z/ IEEE 802.3x
    Dosah (km): 20
    Vlnová délka TX: 1310
    Vlnová délka RX: 1310
    Napájení: Adaptér 230V AC/9V DC
    Provozní rozsah teplot (°C): 0 až 50
    Management (řízení): neřiditelné
    Typ konektoru - metalický: RJ45
    RAM (kb): 128
    Podpora 9k jumbo paketů: ano
    Transmiter Optical Power (dBm): -9 až -3
    Reciever Sensitivity (dBm): -24
    Hmotnost (g): 260
    Rozměry (mm): 94 x 71 x 26

    Parametry

    Parametry Ethernet

    Přenosová rychlost LAN 10/100/1000 Mbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 20
    Typ opt. konektoru SC
    Typ přenosu 2 vlákna
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1310 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1310 nm

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené