MENU
0
Košík je prázdný

LT MiDia GX DryCore, 24vl. AW, OD 5,8mm (6el.), HDPE plášť

Výrobce
  Furukawa
 
Kód
 00032140 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
20 Kč
Vaše cena bez DPH
19 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
23 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Optický mikrokabel MiDia GX PE, suchá konstrukce Loose Tube kabelu, polyetylénový plášť, 24 vláken.

  • pro zafukování do mikrotrubiček


  • G652.D charakterizuje zredukovaný water peak (ZWP - Zero Water Peak), který umožňuje, aby byly použity v rozsahu vlnových oblasti mezi 1310 nm a 1550 nm podporujících Coarse Wavelength Division Multiplexed (CWDM) přenos. G.652.D je standardní Single Mode vlákno (SSMF) určené pro 10 Gb a 40 Gb systémy (díky snížení disperze polarizačního režimu - PMD). V současné době je to nejoblíbenější typ optických vláken.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Počet vláken: 24
    Průměr kabelu (mm): 5,8
    Hmotnost: 30 kg/km
    Krátkodobá tahová zátěž (N): 600
    Dlouhodobá tahová zátěž (N): -
    Instalační teplota (°C): -5 až 40
    Provozní teplota (°C): -30 až 70
    Skladovací teplota (°C): -30 až 70



    Parametry

    Norma optického vlákna G.652.D
    Počet vláken 24
    Pro zafukování Ano
    Riser ne
    Samonosný Ne

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Ke stažení1

    Datasheet_MiDia_GX_PE.pdf Formát pdf (1 568.5 kB) Stáhnout

    Naposledy navštívené