MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
49 produktů
3 stránky
 
 

Lámačka optických vláken INNO V7

Moderní lámačka V7 je lámačka optických vláken s univerzálním držákem, do kterého lze vložit vlákna 250µm, 900µm, 3.0mm nebo FLAT kabel.

11 890 Kč 

bez DPH

14 387 Kč 

s DPH

INNO: Náhradní elektrody pro svářečku SUMITOMO TYPE-39/TYPE-66

INNO: Náhradní elektrody pro svárecku SUMITOMO TYPE-39/TYPE-66 (originální PN ER-10 ) E-39(O2)

1 005 Kč 

bez DPH

1 216 Kč 

s DPH

INNO: Náhradní elektrody pro svářečku FURUKAWA S177

INNO: Náhradní elektrody pro svárecku FURUKAWA S177 E-177(O2)

1 005 Kč 

bez DPH

1 216 Kč 

s DPH

Opravná spojka pro svár I-Lock160

Indoor ochrana sváru se snadnou instalací.

41 Kč 

bez DPH

49 Kč 

s DPH

INNO: Náhradní břit pro lámačky VF-15/VF-78/V7

Náhradní břit pro lámačky optických vláken INNO Instrument, modelová řada VF-15/ VF-78/V7

1 830 Kč 

bez DPH

2 214 Kč 

s DPH

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

62 Kč 

bez DPH

75 Kč 

s DPH

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-09, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

62 Kč 

bez DPH

75 Kč 

s DPH

Držák Splice-On konektorů pro svářečky INNO

Originální držák Splice-On konektorů je kompatibilní se všemi svářečkami optických vláken INNO.

789 Kč 

bez DPH

955 Kč 

s DPH

INNO Splice-On konektor SC-SM-APC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

62 Kč 

bez DPH

75 Kč 

s DPH

INNO Splice-On konektor SC-SM-APC-09, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

INNO Splice-On konektor SC-SM-UPC-30, OS1 9/125 SM, kompletní včetně ochrany sváru, útlum do 0,2dB

62 Kč 

bez DPH

75 Kč 

s DPH

Svářečka optických vláken INNO A3

Svářečka optických vláken INNO A3 s aktivním vystředěním a zaměřením na plášť přináší velmi kompaktní rozměry, ale zároveň je díky 3 leté záruce, robustní konstrukci s ochrannými prvky, prachuvzdornosti a voděodolnosti velmi spolehlivým pomocníkem.

49 500 Kč 

bez DPH

59 895 Kč 

s DPH

Svářečka optických vláken INNO View 6S

3D svářečka optických vláken s aktivním zaměřováním na jádro vlákna.

80 900 Kč 

bez DPH

97 889 Kč 

s DPH

 

sestava

skladem

Automatický koš k lámačce V7

Doplněk k lamačce V7 - automatický koš, který se postará o zalomené konce optických vláken. Velmi užitečný pomocník výrazně zvýší komfort vaší práce při svařování optických vláken.

3 296 Kč 

bez DPH

3 988 Kč 

s DPH

Svářečka ribbonových optických vláken INNO View12R

3D svářečka optických vláken s aktivním zaměřováním na jádro vlákna

129 280 Kč 

bez DPH

156 429 Kč 

s DPH

 

sestava

není skladem

INNO: Náhradní elektrody pro svářečku FURUKAWA S199S/S199M

INNO: Náhradní elektrody pro svárecku FURUKAWA S199S/S199M E-199(O2)

1 005 Kč 

bez DPH

1 216 Kč 

s DPH

INNO: Náhradní elektrody pro svářečku SUMITOMO TYPE-37/TYPE-37HSB

INNO: Náhradní elektrody pro svárecku SUMITOMO TYPE-37/TYPE-37HSB (originální PN ER-8 ) E-37(O1)

897 Kč 

bez DPH

1 085 Kč 

s DPH

INNO: Náhradní elektrody pro svářečku SUMITOMO TYPE-36/TYPE-35/TYPE-35SE

INNO: Náhradní elektrody pro svárecku SUMITOMO TYPE-36/TYPE-35/TYPE-35SE (originální PN ER-6 ) E-36(O1)

897 Kč 

bez DPH

1 085 Kč 

s DPH

INNO: Náhradní elektrody pro svářečku SUMITOMO TYPE-65

INNO: Náhradní elektrody pro svárecku SUMITOMO TYPE-65 (originální PN ER-7 ) E-65(O2)

1 005 Kč 

bez DPH

1 216 Kč 

s DPH

INNO: Náhradní elektrody pro svářečku SUMITOMO TYPE-63/TYPE-62

INNO: Náhradní elektrody pro svárecku SUMITOMO TYPE-63/TYPE-62 (originální PN ER-5 ) E-63(O2)

1 005 Kč 

bez DPH

1 216 Kč 

s DPH

INNO: Náhradní elektrody pro svářečku SUMITOMO TYPE-25S

INNO: Náhradní elektrody pro svárecku SUMITOMO TYPE-25S (originální PN ER-9 ) E-25(O2)

1 005 Kč 

bez DPH

1 216 Kč 

s DPH

OTDR INNO View 500, 35dB/33dB (1310nm / 1550nm) vč. VFL,LS, PM

OTDR View500 je určeno pro použití při instalaci a údržbě optických kabelů. OTDR je postaveno na HW, který zaručuje vysokou přesnost měření, rychlé reakce a snadné ovládání. SW nabízí přesné a velmi rychlé zpracování naměřených dat a vytváří přehled

98 180 Kč 

bez DPH

118 798 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)