MENU
0
Košík je prázdný

Doprodej

Fiber Arsenal SFP WDM 155 Mbps, LC simp., 10km, SM, 1550nm, DDM, 0 - 70°C, Cisco

Fiber Arsenal SFP WDM 155 Mbps, LC simp., 10km, SM, 1550nm, DDM, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní Další informace

Výrobce
  Fiber Arsenal
 
Part No.
 

FA-S155-W55-LP-LR-D-CI

 
Kód
 00032989 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
150 Kč
Vaše cena bez DPH
50 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
61 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul
    Pro obousměrný provoz po jednom vlákně se používají speciální WDM moduly, které fungují na principu rozdílných vysílacích vlnových délek (dodávají se vždy v páru typ A a typ B) a mají v sobě již zabudovaný WDM filtr.

    Parametry:
    Název Hodnota
    Formát: SFP
    Typ přenosu: WDM (Bi-di) 1 vlákno
    Typ konektoru: LC simplex
    Pro vlákno/ kabel: SM
    Přenosová rychlost: 100 Mbps
    Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet
    Dosah: 10 km
    Kompatibilita: CISCO
    Vlnová délka TX: 1550nm
    Vlnová délka RX:: 1310nm
    DMI diagnostika: ne
    Provozní rozsah teplot (°C): 0 až 70



    Parametry

    Parametry Ethernet

    Kompatibilita SFP Cisco
    Přenosová rychlost SFP 155 Mbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 10
    Simplex
    Simplex / Duplex Simplex
    Teplotní rozsah Běžný
    Typ opt. konektoru LC
    Typ přenosu 1 vlákno (WDM)
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1310 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1550 nm

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené