MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
Optické sítě
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
849 produktů
36 stránek
 
 

Optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 12vl., 9/125, G657A, 3,4mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závesu, LSOH plášť, 12 vláken, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva černá

12 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/PC-SC/PC, SM, simplex

Optická simplecxní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením PC.

12 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Optický kabel, J/A-(ZN)H, FTTx DROP, 4vl., 9/125, G657A, 3mm, LSOH

Univerzální optický kabel pro vnitřní i venkovní použití, s možností závěsu, LSOH plášť, 4 vlákna, singlemode, (SM), 9/125, 7A01, DROP, 3mm, KDP, vlákno OFS Allwave, barva černá

9 Kč 

bez DPH

11 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal LC/PC - LC/PC, SM, duplex

Optická duplexní spojka LC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů LC s broušením PC.

20 Kč 

bez DPH

24 Kč 

s DPH

Ubrousky Kim Wipes, bezprašné čistící pro optiku, (280 ks/bal).

Ubrousky Kim Wipes, bezprašné čistící pro optiku, (280 ks/bal).

113 Kč 

bez DPH

137 Kč 

s DPH

SFP+ SM 10.3Gb/s 1.4km 1310nm

SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V; SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ericsson. Byl spe...

Cena po přihlášení
 
 

FullAXS konektor k SIAE, Ericsson

Venkovní IP67 FULLAXS konektor pro připojení Eth i optických kabelů k MW jednotkám SIAE ALFO Plus2, Ericsson 6352

378 Kč 

bez DPH

457 Kč 

s DPH

Optická spojka Fiber Arsenal SC/APC - SC/APC, SM, simplex

Optická simplexní spojka SC pro singlemodeové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů SC s broušením APC.

16 Kč 

bez DPH

19 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

408 Kč 

bez DPH

494 Kč 

s DPH

Isopropyl Alkohol 99%, 1000 ml

Iso Propyl Alkohol 99%, 1000ml, pro použití v optice.

230 Kč 

bez DPH

278 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 10/8 mm, přímá

Spojka mikrotrubičky 10/8mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země. průměr mikrotrubiček: 10 a ...

61 Kč 

bez DPH

74 Kč 

s DPH

Optická zásuvka FA-FP000, 2x SC, 4x LC

2 portový box na stěnu pro zakončení max 2 vláken.

24 Kč 

bez DPH

29 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

207 Kč 

bez DPH

250 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 1m

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 1m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

94 Kč 

bez DPH

114 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 2m

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 2m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

155 Kč 

bez DPH

188 Kč 

s DPH

Spojka mikrotrubičky 12/8 mm, přímá s metalickou vložkou

Spojka mikrotrubičky 12/8mm se používá pro spojení mikrotrubiček. Spojka zajišťuje ochranu před vodou a špínou. Je odolná vůči tlakům při zafukování mikrovláken. Není vhodné ji použít pro mikrotrubičky uložené přímo do země; průměr mikrotrubiček: 12 a ...

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Optický pigtail, 9/125, LC/PC, SM, 900µm, 1m

Optický pigtail od výrobce Fiber Arsenal je předem připravené vlákno v polotěsné sekundární ochraně (900 µm), zakončené na jedné straně optickým konektorem. Slouží k ukončení optického kabelu v optickém rozvaděči, kde lze spojování jednotlivých vláken ...

30 Kč 

bez DPH

37 Kč 

s DPH

Kotva pro kulatý DROP kabel 2-6mm

Kotva pro uchycení samonosného kulatého drop kabelu o průměru 2-6mm. Kotva „@“ je optimalizována tak, aby zcela respektovala minimální poloměr ohybu kabelu. Díky tomu je zajištěn nulový útlum při tahu, resp. útlum nabývá zanedbatelných hodnot. Nedocház...

53 Kč 

bez DPH

64 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-LC/PC, SM, duplex, 3m

Patchcord SM, 9/125, LC/PC-LC/PC, 3m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

154 Kč 

bez DPH

186 Kč 

s DPH

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken

Optická kazeta s víčkem a hřebínky pro 12 vláken.

71 Kč 

bez DPH

86 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, LC/PC-SC/PC, SM, duplex, 1m

Optický patchcord 1m, singlmod 09/125, simplexní, LC/SC, 1x3 mm.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Optický patchcord, 9/125, SC/PC-SC/APC, SM, duplex, 3m

Patchcord SM, 9/125, SC/PC-SC/APC, 3m, duplex 2x 2,1mm, Fiber Arsenal

175 Kč 

bez DPH

212 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC112CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

MC112CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)