MENU
0
Košík je prázdný

MikroTik SFP28 optický modul XS+31LC10D, 25Gbps, singlemode

XS+31LC10D is a 25G SFP28 Multirate SM module with a wavelength of 1310 nm and a range of up to 10 km.Další informace

Výrobce
  MikroTik
 
Part No.
 

XS+31LC10D

 
Kód
 00072196 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
2 903 Kč
Vaše cena bez DPH
2 804 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
3 393 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    MikroTik XS+31LC10D je singlemode SFP/SFP+/SFP28 modul pracující na vlnové délce 1310 nm s maximální propustností 25 Gbps. Podporuje však i nižší rychlosti 1 a 10 Gbps což z něj činí univerzální transceiver. Pro spojení až na vzdálenost 10 km je využit LC duplexní konektor.

    Vlastnosti:

    • Formát: SFP28
    • Přenosová rychlost: 1/10/25 Gbps
    • Typ optického rozhraní: Singlemode / 1310 nm
    • Konektor: LC Duplex
    • Max vzdálenost: 10 km

    Parametry

    Vlnová délka (nm) 1310 nm

    Parametry Ethernet

    Kompatibilita SFP Cisco, MikroTik
    Přenosová rychlost SFP 1,25 Gbps, 10 Gbps, 25 Gbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 10
    Teplotní rozsah Běžný
    Typ opt. konektoru LC
    Typ přenosu 2 vlákna
    Vlnová délka RX (nm) 1310 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1310 nm
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Ke stažení1

    Datasheet
    XS31LC10D_brochure2_201221.pdf Formát pdf (281.0 kB) Stáhnout

    Naposledy navštívené