MENU
0
Košík je prázdný
 
MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj

MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj

Venkovní gigabitový optický převodníkDalší informace

Výrobce
  MikroTik
 
Part No.
 

RBFTC11

 
Kód
 00019858 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Vaše cena bez DPH
723 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
875 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX.
    Jeho výhodou je vodotěsné provedení pro venkovní instalace, dodává se i s montážními vruty.
    Dodávka včetně napájecího zdroje a PoE injektoru.



    Parametry:
    Název Hodnota
    Gigabit LAN: Ano
    Hloubka [mm]: 30
    LAN: (1) 10/100/1000 Mbps
    Napájení: 12 .. 57 V DC
    Napájení přes PoE: 802.3af/802.3at
    Počet LAN portů: 1
    Počet SFP portů: 1
    PoE: Vstupní
    Provedení: Venkovní
    Provozní teplota [°C]: -40 až 70
    Šířka [mm]: 85
    Typ napájení: PoE
    Výška [mm]: 185

    Parametry

    Operační systém bez operačního systému
    Rackmount ne
    Typ zařízení MikroTik Optický modul
    USB Ne

    Parametry Ethernet

    Přenosová rychlost LAN 10/100/1000 Mbps
    SFP slot Ano

    Parametry WiFi

    Frekvence -
    WiFi Standardy bez wifi

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Ke stažení3

    Brožura
    ftc-141104091617.pdf Formát pdf (244.7 kB) Stáhnout
    Datasheet
    ftc-141126115427.pdf Formát pdf (245.4 kB) Stáhnout
    CE
    RBFTC11.pdf Formát pdf (61.2 kB) Stáhnout

    Související produkty1

    Související produkty

    MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10Gbps, 1310nm

    S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. Parametry: <s

    2 598 Kč 

    bez DPH

    3 144 Kč 

    s DPH

     
     

    Naposledy navštívené