MENU
0
Košík je prázdný

Novinka

MikroTik QSFP28 optický modul XQ+85MP01D, 100Gbps, multimode

MikroTik QSFP28 optický modul XQ+85MP01D, 100Gbps, multimode

The MikroTik XQ+85MP01D optical module in the QSFP28 format supports a transmission speed of 100 Gbps, works at a wavelength of 850 nm and enables connection at this high speed up to 100 meters.Další informace

Výrobce
  MikroTik
 
Part No.
 

XQ+85MP01D

 
Kód
 00072195 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
1 770 Kč
Vaše cena bez DPH
1 710 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
2 069 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Optický modul MikroTik XQ+85MP01D ve formátu QSFP28 podporuje přenosovou rychlost 100 Gbps, pracuje na vlnové délce 850 nm a umožňuje spojení touto vysokou rychlostí až na 100 metrů. Disponuje 1x12 MTP/MPO konektorem. Tento optický modul nabízí čtyři nezávislé plně duplexní kanály s rychlostí až 25 Gbps na kanál šířku pásma a celkovou šířku pásma 100 Gbps. Modul má vestavěnou digitální diagnostiku a pokročilé funkce, jako je monitorování optického výkonu.

    Vlastnosti:

    • Formát: QSFP28
    • Přenosová rychlost: 100 Gbps
    • Typ optického rozhraní: Multimode / 850 nm
    • Konektor: 1x12 MTP/MPO
    • Max vzdálenost: 100 m
    • Otestované kompatibilní modely: CCR2216, CRS504, CRS518

    Parametry

    Dosah (m) 100
    Vlnová délka (nm) 850 nm

    Parametry Ethernet

    Kompatibilita SFP MikroTik
    Přenosová rychlost SFP 100 Gbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 0.1
    Teplotní rozsah Běžný
    Typ opt. konektoru MTP/MPO
    Vlnová délka RX (nm) 850 nm
    Vlnová délka TX (nm) 850 nm

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Ke stažení1

    Datasheet
    XQ85MP01D_220711.pdf Formát pdf (219.7 kB) Stáhnout

    Naposledy navštívené