MENU
0
Košík je prázdný

Metalické sítě 

 
Metalické sítě
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
402 produktů
17 stránek
 
 

Switch TP-Link TL-SG2218 smart 16x GLAN, 2x SFP, Omáda SDN

Precizně zpracovaný a velmi rychlý switch TP-Link TL-SG2218 s kompaktním designem formátu 19" snadno umístíte do racku. Switch je vybavený 16 porty s rychlostí až 1000 Mbps, dvojicí portů SFP které jsou kombinované s 2 porty RJ45.

3 057 Kč 

bez DPH

3 699 Kč 

s DPH

TP-LINK TL-SX1008, Switch, 8x 10GLAN

Plug-and-play switch, 8 RJ45 portů s podporou rychlostí 100Mbps / 1G / 2.5G / 5G / 10G, přepínací kapacita 160 GB/s, tabulka MAC adres o velikosti 32K, Auto MDI/MDI-X, Auto-Negotiation, Flow Control, DCB, Prioritní režim, IGMP Snooping. Černá.

8 551 Kč 

bez DPH

10 347 Kč 

s DPH

ABB Tango Datová zásuvka CAT6 2xRJ45 pod omítku, bílá

Bílá UTP zásuvka určená k montáži do zdi od značky ABB v oblíbeném designu Tango. Sestava obsahuje vše, co je potřeba k vyvedení dvou RJ45 konektorů ze zdi: Tělo zásuvky Rámeček v bílé barvě

264 Kč 

bez DPH

319 Kč 

s DPH

PATCHBOX Plus+ System Cat.6a UTP, vč. 24 kazet s kabely 1,8 m

PATCHBOX Plus+ je patentovaný systém pro snadný a přehledný kabelový management v datových rozvaděčích. Panel je osazen 24 kazetami, které obsahují navinutý UTP patch kabel o délce 1,8m pro propojení síťových prvků.

od 

14 160 Kč 

bez DPH

od 

17 134 Kč 

s DPH

 

varianty

 

Kazeta s optickým kabelem 1,8 m pro PATCHBOX Plus+

Kazeta s optickým kabelem o délce 1,8 m pro modulární systém PATCHBOX Plus+. Dostupná ve variantách SM i MM a v kombinaci LC-LC a LC-SC duplexních konektorů s broušením PC.

od 

616 Kč 

bez DPH

od 

745 Kč 

s DPH

 

varianty

 

PATCHBOX 365 System Cat.6a STP, vč. 24 kazet s kabely 0,8 m

PATCHBOX 365 is a patented system for easy and simple cable management in data cabinets. The panel is equipped with 24 cassettes, which contain a wound STP patch cable with a length of 0.8 m for connecting network elements.

od 

11 780 Kč 

bez DPH

od 

14 254 Kč 

s DPH

 

varianty

 

PATCHBOX 365 System Cat.6a UTP, vč. 24 kazet s kabely 0,8 m

PATCHBOX 365 je patentovaný systém pro snadný a přehledný kabelový management v datových rozvaděčích. Panel je osazen 24 kazetami, které obsahují navinutý UTP patch kabel o délce 0,8m pro propojení síťových prvků.

od 

11 780 Kč 

bez DPH

od 

14 254 Kč 

s DPH

 

varianty

 

Kazeta s optickým kabelem 2,5 m pro PATCHBOX Plus+

Kazeta s optickým kabelem o délce 2,5 m pro modulární systém PATCHBOX Plus+. Dostupná ve variantách SM i MM a v kombinaci LC-LC a LC-SC duplexních konektorů s broušením PC.

od 

673 Kč 

bez DPH

od 

814 Kč 

s DPH

 

varianty

 

Kazeta s kabelem Cat.6a STP 1,8 m pro PATCHBOX Plus+

Kazeta s Cat6a STP kabelem o délce 1,8 m pro modulární systém PATCHBOX Plus+. Kazeta umožňuje doplnit stávající Patchbox stíněným Cat.6a kabelem v jedné z osmi dostupných barev.

od 

512 Kč 

bez DPH

od 

620 Kč 

s DPH

 

varianty

 

Kazeta s kabelem Cat.6a UTP 1,8 m pro PATCHBOX Plus+

Kazeta s Cat6a UTP kabelem o délce 1,8 m pro modulární systém PATCHBOX Plus+. Kazeta umožňuje doplnit stávající Patchbox nestíněným Cat.6a kabelem v jedné z osmi dostupných barev.

od 

512 Kč 

bez DPH

od 

620 Kč 

s DPH

 

varianty

 

Kazeta s kabelem Cat.6a STP 2,5 m pro PATCHBOX Plus+

Kazeta s Cat6a STP kabelem o délce 2,5 m pro modulární systém PATCHBOX Plus+. Kazeta umožňuje doplnit stávající Patchbox stíněným Cat.6a kabelem v jedné z osmi dostupných barev.

od 

532 Kč 

bez DPH

od 

644 Kč 

s DPH

 

varianty

 

Kazeta s kabelem Cat.6a UTP 2,5 m pro PATCHBOX Plus+

Kazeta s Cat6a UTP kabelem o délce 2,5 m pro modulární systém PATCHBOX Plus+. Kazeta umožňuje doplnit stávající Patchbox nestíněným Cat.6a kabelem v jedné z osmi dostupných barev.

od 

532 Kč 

bez DPH

od 

644 Kč 

s DPH

 

varianty

 

Kazeta s kabelem Cat.6a STP 0,8 m pro PATCHBOX 365

Kazeta s Cat6a STP kabelem o délce 0,8 m pro modulární systém PATCHBOX 365. Kazeta umožňuje doplnit stávající Patchbox stíněným Cat.6a kabelem v jedné z osmi dostupných barev.

od 

451 Kč 

bez DPH

od 

546 Kč 

s DPH

 

varianty

 

Kazeta s kabelem Cat.6a UTP 0,8 m pro PATCHBOX 365

Kazeta s Cat6a UTP kabelem o délce 0,8 m pro modulární systém PATCHBOX 365. Kazeta umožňuje doplnit stávající Patchbox nestíněným Cat.6a kabelem v jedné z osmi dostupných barev.

od 

451 Kč 

bez DPH

od 

546 Kč 

s DPH

 

varianty

 

Kazeta s optickým kabelem 0,8 m pro PATCHBOX 365

Kazeta s optickým kabelem o délce 0,8 m pro modulární systém PATCHBOX 365. Dostupná ve variantách SM i MM a v kombinaci LC-LC a LC-SC duplexních konektorů s broušením PC.

od 

525 Kč 

bez DPH

od 

635 Kč 

s DPH

 

varianty

 

PATCHBOX Plus+ Rám bez kazet

Patchbox Plus+ Rám bez kazet je revoluční řešení určené pro velké rozvaděče o velikosti až 30U. Rám je modulární a lze ho doplnit až 24 kazetami s metalickými (STP/UTP) či optickými (SM/MM) kabely s délkou kabelů 1,8 nebo 2,5 m.

3 131 Kč 

bez DPH

3 789 Kč 

s DPH

PATCHBOX 365 Rám bez kazet

Patchbox 365 Rám bez kazet je revoluční řešení určené pro rozvaděče o velikosti až 8U. Rám je modulární a lze ho doplnit až 24 kazetami s metalickými (STP/UTP) či optickými (SM/MM) kabely s délkou kabelů 0,8 m.

2 545 Kč 

bez DPH

3 079 Kč 

s DPH

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN, 8xGLAN, 2xSFP+

MikroTik CSS610-8G-2S+IN je switch disponující 8 gigabitovými porty a 2 SFP+ šachtami pro 10 gigabitovou konektivitu. <img src="http://www.wifi-shop.cz/img/webmenu/CSS610-8G_scheme.PNG" w

2 203 Kč 

bez DPH

2 666 Kč 

s DPH

UBNT EdgeSwitch ES-18X - 16x GLAN, 2x SFP, 1x POE

Gigabitový switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-18-X v 19" rackmount provedení vhodný pro WISP. Managovatelný switch s 16 gigabitovými metalickými porty + 2 SFP šachtami a celkovou propustností 18 Gbps.<br

3 971 Kč 

bez DPH

4 805 Kč 

s DPH

Venkovní zásuvka s víčkem SCAME PROTECTA IP66

Vodotěsná a prachotěsná zásuvka pro použití v domácnostech a na podobné účely. Krytí IP66 zajišťuje speciální gelové těsnění i se zasunutou úhlovou vidlicí. Kapacita na připojení kontaktů: 3x2,5mm2. Kabelové vstupy: ze shora, ze sp

390 Kč 

bez DPH

472 Kč 

s DPH

UBNT EdgeRouter 12 ER-12, 10x GLAN, 2x SFP, 1x PoE in, 1x PoE out

EdgeRouter 12 je vysoce výkonný Gigabitový router s podporou POE napájení (na prvním portu POE IN, na posledním portu POE OUT). Oproti předchozí generaci EdgeRouterů přináší vyšší výkon - tento model zvládne odbavit

5 394 Kč 

bez DPH

6 527 Kč 

s DPH

UBNT EdgeRouter 4 ER-4, 3x GLAN, 1x SFP

EdgeRouter 4 je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude, kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter je vybaven celkem 3x Gbit ethernetovými porty, 1x SFP</stron

4 227 Kč 

bez DPH

5 115 Kč 

s DPH

UBNT EdgeRouter 12P ER-12P, 10x GLAN, 2x SFP, 10x PoE out

EdgeRouter 12P je vysoce výkonný Gigabitový router s podporou POE napájení (24V PoE-Out na všech ethernetových portech). Oproti předchozí generaci EdgeRouterů přináší vyšší výkon - tento model zvlád

6 969 Kč 

bez DPH

8 432 Kč 

s DPH

Držák na DIN lištu pro Mikrotik série hEX a hAP (porty dopředu)

Plastový držák na DIN lištu umožňující vertikální uchycení Mikrotik aktivních prvků série hAP a hEX na DIN lištu, toto provedení umožňuje montáž porty směrujícími kolmo dopředu.

139 Kč 

bez DPH

168 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)