MENU
0
Košík je prázdný

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC111CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1550nm

MC111CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.Další informace

Výrobce
  TP-LINK
 
Part No.
 

MC111CS

 
Kód
 00009249 
Záruka
36 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
638 Kč
Vaše cena bez DPH
619 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
749 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického vlákna je potřeba použít konvertor MC112CS, který naleznete v souvisejících produktech.

    Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům. WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu.

  • disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
  • LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů


  • Parametry:
    Název Hodnota
    LAN port: 10/100 Mbps RJ45
    Napájení: 9 V/0,8 A
    Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
    Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
    Vlnová délka TX (nm): 1550
    Vlnová délka RX (nm): 1310
    Provozní teplota (°C ): 0 až 50
    Hmotnost (g): 340
    Rozměry (mm): 94.5 x 73 x 27
    Dosah (km): 20
    Optický kabel: 9/125
    Konektor: SC, RJ45
    Přenášené signály: TxD a RxD



    Parametry

    Parametry Ethernet

    Přenosová rychlost LAN 10/100 Mbps

    Parametry optika

    Dosah (km) 20
    Typ opt. konektoru SC
    Typ přenosu 1 vlákno (WDM)
    Typ vlákna Singlemode
    Vlnová délka RX (nm) 1310 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1550 nm

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Ke stažení2

    Datasheet
    MC111CS_V3_Datasheet.pdf Formát pdf (819.5 kB) Stáhnout
    User Guide
    MC111CS_V3_UG.pdf Formát pdf (354.5 kB) Stáhnout

    Alternativy2

    Související produkty

    Fiber Arsenal optický 100M konvertor 100WSC25SB2P, WDM, SM, SC, 1550nm, 25km, 2xRJ45

    Fiber Arsenal optický 1000 M konvertor 100WSC25SB2P je WDM převodník z optiky na metalickou část s rychosltí portů 100Mbps. Vysílá na vlnové délce 1550 nm. Konvertor disponuje na výstupu 2 porty RJ45!!!

    609 Kč 

    bez DPH

    737 Kč 

    s DPH

    3C-Link 3C-WDM-100-53-20 optický WDM konvertor 10/100Mbs, SM, 20km,SC,TX 1550nm

    3C-Link 3CWDM-100-53 je singlemodový WDM převodník za velmi příznivou cenu, umožnující spoj do vzdálenosti 20 km. TX 1550nm/RX 1310nm

    408 Kč 

    bez DPH

    493 Kč 

    s DPH

    Naposledy navštívené