MENU
0
Košík je prázdný
 
Grandway FHP1A02 Optical Power Meter

Grandway FHP1A02 Optical Power Meter

Serie FHP1B02 Optical Power Meter je určena pro práci s optickými prvky a pro měření ztrát a útlumů na optických kabelech, speciálně navržena pro optimální poměr cena/výkon.Další informace

Výrobce
  Grandway
 
Part No.
 

FHP1A02

 
Kód
 00017549 
Záruka
12 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
4 123 Kč
Vaše cena bez DPH
3 866 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
4 678 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Power meter FHP1B02 je určen pro práci s optickými prvky a pro měření ztrát a útlumů na optických kabelech.



    Je speciálně navržen pro optimální poměr cena/výkon. Splňuje všechny základní požaddavky pro testování optických kabelů a tras. Díky malé velikosti a váze je idealní pro práci v terénu.



    Specifikace:
    Vlnová délka(nm): 850/1300/1310/1490/1550/1625
    Konektory: FC/PC,SC/PC,ST/PC,Universal
    Typ detektoru: InGaAs
    Přesnost: + 0.35 dB + 1nW
    Rozlišení: 0.01dB
    Linearita: + 5%
    AutovypínáníAno
    PodsvíceníAno
    Rozsah měření(dBm): -60 to +10@1550nm
    Operační teplota: -10 to +50(Cels)
    Skladovací teplota: -20 to+70(Cels)
    Napájení: Li-ion baterie; 5V AC/DC Adapter
    Rozměry (mm)115 x 62 x 30
    Hmotnost:140g



    Parametry

    Automatické vypnutí Ano
    Hmotnost 140
    Konektor FC/PC,SC/PC,ST/PC
    Měřící rozsah (dBm) -60 až 3
    Napájení Li-ion Battery ; 5V AC/DC Adaptor
    Podpora připojení PC a ukládání dat Ne
    Podsvícení Ano
    Provozní teplota max (°C) -10 to +50(Cels)
    Přesnost + 0.35 dB + 1nW
    Referenční hodnota Ano
    Rozhraní USB Ne
    Rozlišení 0,01dB
    Rozměry (mm) 115 x 62 x 30
    Rozpoznání vlnové délky Ne
    Rozsah měření -60 to +10@1550nm
    Skladovací teplota -20 to+70(Cels)
    Tónová detekce Ne
    Vlnová délka (nm) 850/1300/1310/1490/1550/1625
    Vnitřní paměť Ne
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Ke stažení1

    Datasheet
    FHP.pdf Formát pdf (1 449.2 kB) Stáhnout

    Naposledy navštívené