MENU
0
Košík je prázdný

DEVISER Power-meter AE200B & VFL

Výrobce
  DEVISER INSTRUMENTS
 
Kód
 00032038 
Objednat
Koncová cena bez DPH
5 942 Kč
Vaše cena bez DPH
5 377 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
6 506 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    Série Power Meterů AE výrobce Deviser je dokonalým testovacím nástrojem při instalaci, vyhledávání chyb a údržbě optických sítí, CATV a FTTx. Malé přístroje lze bez problémů použít v lokalitách s malým prostorem, umožňuje užvateli provést test ztráty signálu, což je základní potřebný test při údržbě optických sítí. Přístroj disponuje zdrojem viditelného světla a automatickou detekcí vlnové délky. Je vybaven USB portem pro ukládání a zpracování dat do PC.

    Specifikace:

    Přesnost± 0,23 dB (±5%)
    Optický portInGaAs
    Dynamický rozsah-43dBm ∼ +25dBm
    Linearita0,07 dBm ∼ +10dB
    Rozlišení0,01 dB
    Vlnové délky850, 980, 1300, 1310, 1490, 1550, 1610 nm
    KonektorFC/SC/ST (volitelný)
    BaterieNabíjecí AA baterie s nabíječkou
    Provozní teplota-10°C ± +60°C
    Výdrž bateriíaž 50 hodin (bez podsvícení)
    Rozměry185x85x45 mm
    Hmotnost320g

    Obsah balení:
    • Přístroj
    • Dobíjecí baterie 1,8Ah NiMH
    • Dobíječ baterií
    • Bezpečné pouzdro
    • USB kabel - A-miniB
    • CD s manuálem a SW pro PC

    Parametry

    Dynamický rozsah -43 dBm - +25 dBm
    Vlnová délka (nm) 850 nm, 980 nm, 1300 nm, 1310 nm, 1490 nm, 1550 nm, 1610 nm

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené