MENU
0
Košík je prázdný

Doprodej

3C-Link 1000BASE-BX-U, single fiber, TX1310nm/RX1550nm, 20KM,LC, WDM

3C-Link 1000BASE-BX-U, single fiber, TX1310nm/RX1550nm, 20KM,LC, WDM

Cisco kompatibilní WDM modul,1000BASE-BX-U, single fiber, TX1310nm/RX1550nm, 20KM,LC, WDMDalší informace

Výrobce
  3C-Link
 
Part No.
 

3CP-435L1SN-LH

 
Kód
 00015752 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Vaše cena bez DPH
339 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
410 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    SFP(mini GBIC) Small Form-factor Pluggable (SFP) - je kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Jeho modernější konstrukce postupně vytěsňuje starší GBIC.

       

    Narozdíl od GBIC modulu má SFP přibližně poloviční velikost - menší rozměry umožňují osazení aktivních prvků v hustotě až 24 portů SFP na 1U. Osazený je zpravidla duplexním LC konektorem (výjimku tvoří jednovláknové bi-directional SFP a metalické SFP transceivery).

       

    SFP moduly se vyrábí a dodávají v mnoha variantách podle použitého typu vlákna, přenosového protokolu, překlenované vzdálenosti (až 200km) a vlnové délky.

       

    Vlastnosti:

    • TX: 1310nm
    • RX: 1550nm
    • Přenosová rychlost: 1,25 Gbps
    • 1310nm DFB laser and PIN photodetector for 20km transmition
    • Vyhovuje SFP MSA ((Multi-Source Agreement) a SFF-8472
    • Konektor: LC
    • Napájení: +3,3V
    • Operační teplota: 0° - 70°C


    Parametry

    Kompatibilita Cisco
    Provozní teplota min (°C) 0 - 70
    Vlnová délka (nm) TX: 1310 / RX: 1550

    Parametry optika

    Dosah (km) 20
    Typ přenosu 1 vlákno (WDM)
    Vlnová délka RX (nm) 1550 nm
    Vlnová délka TX (nm) 1310 nm

    Parametry WiFi

    Přenosová rychlost WiFi - 5 GHz [Mb/s] 1250

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Ke stažení3

    Kompletní nabídka SFP modulů
    Optical Transceiver compatible brochure.pdf Formát pdf (490.7 kB) Stáhnout
    Datasheet
    3CP-435L1SN-LX.PDF Formát PDF (155.1 kB) Stáhnout
    Certifikát
    Certificate--of--Authorization-20110111CZ.JPG Formát JPG (502.4 kB) Stáhnout

    Naposledy navštívené