MENU
0
Košík je prázdný

Výprodej 

 
Výprodej
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
64 produktů
3 stránky
 
 

Tycon System TP-DCDC-2456G-VHP 18-36V input 56V Passive POE Output, Pinout 1

Tycon TP-DCDC-2456G-VHP je speciálně navržený DC/DC konverter s integrovaným PoE injectorem pro napájení bezdrátových jednotek a dalších systémů, které vyžadují High Power pasivní PoE napájení, např. mikrovlnné spoje, PTZ bezpečnostní kamery, apod. Ten...

1 990 Kč 

bez DPH

2 408 Kč 

s DPH

Tycon System TP-DCDC-1248GD, měnič s PoE, 12V DC/48V DC, 17W

Gigabit DCDC měnič s integrovaným PoE injectorem 802.3af, vstupní napětí 9-36VDC (redudantní), výstupní napětí 48VDC, 17 W

1 585 Kč 

bez DPH

1 918 Kč 

s DPH

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 20km, SM, 1310nm, DDM, 0 - 70°C

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C

150 Kč 

bez DPH

182 Kč 

s DPH

MikroTik RouterBOARD RB750r2, hEX lite, ROS L4, 5x LAN,

Ideální malý přístroj do vašeho bytu, domu nebo kanceláře pro připojení k internetu, vhodný pro uživatele s vyšší odborností. Firma MikroTik je mezinárodně známým výrobcem síťových zařízení. MikroTik výrobky jsou levné a přesto velice kvalitní. Vlastní

785 Kč 

bez DPH

950 Kč 

s DPH

Repasované: Cisco SG300-10, 8x Gigabit + 2x SFP Switch

Cisco SG300-10-K9-EU je moderně provedený switch s 8 porty standardu 10/100/1000 Mb/s a také dvojicí SFP šachet.

790 Kč 

bez DPH

956 Kč 

s DPH

Repasované: Cisco CBS220-24P-4G, 24x PoE Gigabit + 4x SFP Switch

Řada Cisco Business 220 jsou cenově dostupné inteligentní přepínače se snadným použitím, zabezpečením a spolehlivostí pro sítě podnikové třídy. Díky intuitivnímu palubnímu panelu, možnostem napájení přes Ethernet (PoE) a přizpůsobitelným funkcím poskyt...

6 655 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
4 500 Kč 

bez DPH

5 445 Kč 

s DPH

Repasované: ZDROJ LS110.HS 48025

Záložní zdroj typu LS110.HS, s výkonem 150 W, slouží pro zálohované napájení 48 V zařízení. Disponuje měničem postaveným nejpokročilejší technologií konverze energie s ohledem na maximální účinnost.

7 869 Kč 

bez DPH

9 521 Kč 

s DPH

Použité: Polycarbonátový box venkovní

Polykarbonátový box pro venkovní použití, včetně montážního panelu pro 4x AGM baterie (7,2 / 9 Ah) a montážní plochy pro další technologii. Vhodné například pro ostrovní systémy. Montáž na sloup či na zeď.

590 Kč 

bez DPH

714 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM 155 Mbps, LC simp., 10km, SM, 1310nm, DDM, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

1 990 Kč 

bez DPH

2 408 Kč 

s DPH

Sinpro CPU55A-270, Gigabitový PoE zdroj 55V/1A, 60W

Gigabitový PoE adaptér se vstupním napětím 90 až 265V AC, výstupním proudem 1,1A, pasivním PoE a s výkonem až 60 W.

590 Kč 

bez DPH

714 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Tycon System TP-SW8-D, PoE switch 8x port, 48V, 2A/port

Tycon Power Systems TP-SW8-D je průmyslový switch napájený DC napětím v rozpětí 48 - 56 VDC. Switch disponuje 8x 10/100 Mbps porty. PoE je řešeno dle standardu 802.3 af/at. Široký teplotní rozsah umožňuje nasazení i v náročných teplotních podmínkách. V...

1 590 Kč 

bez DPH

1 924 Kč 

s DPH

PROCET PT-PSE106WN-AR, pasivní PoE zdroj, 55V/1A, 60W

PoE adaptér Procet PT-PSE106WN-AR je spolehlivé a robustní řešení pro napájení nejrůznějších síťových prvků pomocí pasivního PoE , který umožňuje napájet i zařízení o vysokém příkonu, konkrétně zde až 60 W . Tento adaptér se díky kombinaci ceny, kvalit...

1 596 Kč 

bez DPH

1 931 Kč 

s DPH

MikroTik CRS318-1Fi-15Fr-2S-OUT - netPower 15FR, 15x LAN PoE in, 1x LAN PoE out, 2x SFP, L5

MikroTik netPower 15FR je reverzní PoE switch s 16x 100 Mbit ethernet porty , dvěma SFP sloty, napájecím DC konektorem a dvěma operačními systémy (ROS a SwOS) mezi kterými si můžete vybrat. Prvních 15 LAN portů umožňuje napájení přes PoE IN a 16. port ...

2 741 Kč 

bez DPH

3 317 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...

1 625 Kč 

bez DPH

1 966 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, js...

1 601 Kč 

bez DPH

1 937 Kč 

s DPH

IMCO POWER DL1U 10s4i TYP22, napájecí lišta

Napájecí lišta DC, 19" 1U, slučující 4x vstup 18-60 V/16 A do 1x výstup, signalizacie - 4x zelené LED - přítomnost napětí na každém vstupu

2 556 Kč 

bez DPH

3 093 Kč 

s DPH

Switch Netis ST3108G 8 8x10/100/1000 Base-TX

Netis ST3108G Gigabit Ethernet Switch poskytuje 8 10/100/1000Mbps Auto-Negotiation RJ45 portů. Všechny porty podporují Auto MDI/MDIX funkci, která eliminuje potřebu křížených kabelů nebo uplinkových portů. Poskytuje vysoký výkon při minimální spotřebě ...

350 Kč 

bez DPH

424 Kč 

s DPH

Tycon System UPS Pro, Polycarbonátový box, 24V 9Ah Bat., 48V POE, Solar Ready, 60W total output power

Zálohované venkovní napájení. Baterie 24V/9Ah, PoE 24V/1A. Doba zálohování 7W@24 hod.

5 900 Kč 

bez DPH

7 139 Kč 

s DPH

Tycon System TP-POE-48G-WP, Gigabit PoE zdroj, 48V/1A, 24W, US zástrčka

TP-POE od Tycon Power Systems jsou kvalitní zdroje, které nabízejí spolehlivý provoz i v těch nejnáročnějších podmínkách. Zdroje jsou osazeny stíněnými konektory a energie je dodávána na nevyužitých pinech 4,5 (V+) a 7,8 (V-). Napájení je podporováno d...

350 Kč 

bez DPH

424 Kč 

s DPH

DEVISER LS200B zdroj laserového světla

Série zdrojů laseového světla LS200 je ideální pro instalace a ověřování optických vláken. Miniaturní jednotky umožňují uživateli provádět kontroly útlumu, které jsou základním kontrolovaným parametrem před spuštěním optické sítě. Parametry; Střední vl...

7 988 Kč 

bez DPH

9 665 Kč 

s DPH

IMCO POWER LS110.HS 48025, zálohovaný zdroj 48V/2,5A, 150W, SNMP

Záložní zdroj typu LS110.HS, s výkonem 150 W, slouží pro zálohované napájení 48 V zařízení. Disponuje měničem postaveným nejpokročilejší technologií konverze energie s ohledem na maximální účinnost.

9 990 Kč 

bez DPH

12 088 Kč 

s DPH

Telefonní patchcord RJ11, 2m

Telefonní patch kabel s koncovkami 2x RJ11 vhodný pro ADSL modemy a analogové telefony

21.49 Kč 

bez DPH

26 Kč 

s DPH

Cisco-Linksys SPS2024, 24-portový switch 10/100/1000Mbps + 2x open SFP slot

Obsluhovatelný L2 switch optimalizovaný pro tzv. Triple-play služby (VoIP, video, data). Rozhraní switche disponuje 24 RJ-45 porty standardu Gigabit Ethernet a dvojicí sdílených mini-GBIC portů určených pro volitelné SFP moduly vhodné pro připojení k p...

2 990 Kč 

bez DPH

3 618 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)