MENU
0
Košík je prázdný

Optické sítě 

 
Optické sítě
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
25 produktů
2 stránky
 
 

SFP 155Mbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

SFP WDM 155Mbps, LC simp., 10km, SM, 1310nm, 0 - 70°C

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 20km, SM, 1310nm, DDM, 0 - 70°C

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C

150 Kč 

bez DPH

182 Kč 

s DPH

Box pro zakončení optických vláken FA-E04 pro 12 vláken

Optický box pro zakončení 6 - 12ti vláken, pro vnitřní použití. Uvnitř boxu dvě kazety nad sebou, jaždá na 6 vláken dva vstupní porty jednoduchá instalace na stěnu, stůl vysoká kvalita materiálu úhel otevření v

374 Kč 

bez DPH

453 Kč 

s DPH

Optický kabel, A-D2YT, Flat DROP, 48vl., 9/125, G.657A, .12,5x5,5mm, plochá konstrukce

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou určení k zavěšení, PE plášt, 48 vláken, singelmode, (SM), 9/125, Z159, plochá konstrukce 12,5x5,5mm, KDP, vlákno OFS

42 Kč 

bez DPH

51 Kč 

s DPH

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 3km, SM, 1310nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

SFP WDM 155Mbps, SC simp., 10km, SM, 1550nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

SFP 155Mbps, LC dup.,2 km, MM, , 1310nm, -40 - 85 °C

Konverzní Fast Ethernetový modul rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 100Base-FX, IEEE802.3u. Duplexní LC konektor, pro multi-mode vlákna. Vlastní modul se instaluje do libovolného přepínače s SFP porty podporujícícmi 100Mbps. Par

80 Kč 

bez DPH

97 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX,

1 625 Kč 

bez DPH

1 966 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX,

1 601 Kč 

bez DPH

1 937 Kč 

s DPH

DEVISER LS200B zdroj laserového světla

Série zdrojů laseového světla LS200 je ideální pro instalace a ověřování optických vláken. Miniaturní jednotky umožňují uživateli provádět kontroly útlumu, které jsou základním kontrolovaným parametrem před spuštěním optické sítě. Parame

8 928 Kč 

bez DPH

10 803 Kč 

s DPH

Spojka optická kabelová tubusová řady BS604, pro 096 svarů, 4x vstup d8-24mm + 2x ovál

Optická zemní spojka určená k instalaci do země, kabelové konory či na sloup. Vybavená plně kazetami, hřebínky a ochranami svarů. Kompletní příslušenství pro utěsnění (smršťovací trubičky, spona na ovál), včetně zemnící sady na propojení armování, včetně

2 240 Kč 

bez DPH

2 710 Kč 

s DPH

Optická zásuvka, 1x SC, 2xLC

průchodná zásuvka, 1x SC simplex / LC duplex, na omítku

72 Kč 

bez DPH

87 Kč 

s DPH

Media konvertor/ repeater 2R s SFP sloty multirate řady ZX, SFP/ SFP, 100Mbps až 2,5Gbps, neřiditelný

Gigabitový konvertor TP-LINK MC100CM, konvertor mezi 1000 Mbps RJ-45 na Multi-mode SC Fiber, maximální vzdálenost 2km, indikace pomocí LED, vlnová délka 1310 nm

949 Kč 

bez DPH

1 148 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM 155 Mbps, LC simp., 10km, SM, 1550nm, DDM, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM 155 Mbps, LC simp., 10km, SM, 1310nm, DDM, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Grandway FHS2Q02F Optical laser source 1310/1490/1550/1625nm

Zdroj neviditelného světla se 4 vlnovými délkami

16 910 Kč 

bez DPH

20 461 Kč 

s DPH

DEVISER PON Power-meter EP310

Power meter EP310 je určen k měření v PON sítích a uzpůsoben k měření na vlnových délkách 1310 nm, 1490 nm a 1550 nm v jeden okamžik. Možnost stažení dat přes USB port. Parametry: <table class="sti_detail" style="width:99%;" c

6 990 Kč 

bez DPH

8 458 Kč 

s DPH

Optická kabelová spojka FIBRAIN, až 288 svárů pro montáž na zeď/stožár

Optický spojka Fibrain FOBP je prvek, který se používá pro připojení a ochranu optických spojení v různých aplikacích. Uzávěry z optických vláken jsou speciálně navrženy pro spojení optických tras i pro odbočky. Fibrain FOBP může být umístěn na

990 Kč 

bez DPH

1 198 Kč 

s DPH

19" výsuvný optický rozvaděč 1U

Optické rozvaděče 19" se používají k zakončení optických kabelů a jejich spojení s různými prvky vnějšího prostředí. Standardní výška 1U je určena max. pro 24 pozic, přičemž dodávané počty otvorů jsou 8, 12, 16 a 24.

880 Kč 

bez DPH

1 065 Kč 

s DPH

Optický kabel, Blown Cable, 2vl., 9/125, LFP, 2,8mm, CLT

Optický kabel vhodný pro venkovní použití s centrální trubkou, PA pláštěm, 2 vlákna, singelmode, (SM), 9/125, Z006, 2,8mm, KDP, vlákno OFS Allwave

7 Kč 

bez DPH

8 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal optický 1000 M konvertor 1000NSC25SA, WDM, SM, SC, 1310nm, 25 km

Fiber Arsenal optický 1000 M konvertor 1000NSC25SA je WDM převodník z optiky na metalickou část s rychosltí portů 1000Mbps. Vysílá na vlnové délce 1310 nm.

790 Kč 

bez DPH

956 Kč 

s DPH

Grandway FHS2D02 Mini Optical Laser Source

Zdroj neviditelného světla se 2 vlnovými délkami

6 480 Kč 

bez DPH

7 841 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Grandway Optical Loss Test Set(Multimeter) FHM2B02

Kombinace powermetru a zdroje světla 1310/1490/1550nm v jednom zařízení s rozsahem -50 až 26 dBm

14 590 Kč 

bez DPH

17 654 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)