MENU
0
Košík je prázdný
 
Switch TP-Link TL-SG2210P Smart, 8x GLAN/POE, 2x SFP, Omáda SDN

Switch TP-Link TL-SG2210P Smart, 8x GLAN/POE, 2x SFP, Omáda SDN

Výrobce
  TP-LINK
 
Part No.
 

TL-SG2210P

 
Kód
 90019072 
Záruka
60 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
3 402 Kč
Vaše cena bez DPH
3 319 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
4 016 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Gigabitový inteligentní přepínač TP-LINK TL-SG2210P je vybaven 8 gigabitovým porty RJ45 a 2 SFP sloty. Všechny porty RJ45 podporují standard PoE s celkovým výkonem napájení PoE 53W a užitečnými funkcemi pro správu napájení PoE. Přepínač poskytuje vysoký výkon, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni, užitečné strategie zabezpečení a bohaté funkce správy na 2. vrstvě. Gigabitový inteligentní přepínač TP-LINK TL-SG2210 je speciálně určený pro sítě malých a středních podniků, které vyžadují efektivní správu sítě. TL-SG2210P nabízí komplexní sadu funkcí, jako jsou například řízení agregace linek, 802.1Q VLAN, seznamy řízení přístupu (ACL), řízení síťového provozu (QoS L2 až L4), ochrana proti zahlcení sítě Storm Control a IGMP Snooping a poskytuje tak malým nebo středně velkým firmám síť, která je přizpůsobena růstu při současném zajištění výkonu a spolehlivosti. Kromě toho jednoduché rozhraní webové správy umožňuje rychlejší nastavení a konfiguraci bez ztráty času a nabízí tak ideální řešení pro vaši firemní síť.

    Napájení přes Ethernet (PoE) v souladu se standardem IEEE 802.3af
    TL-SG2210P je vybaven 8 porty, které podporují PoE v souladu se standardem 802.3af s celkovým výkonem 53 W k napájení zařízení kompatibilním se standardem 802.3af. Je efektivní a cenově dostupnou volbou pro práci s bezdrátovými přístupovými body, bezpečnostními kamerami, IP telefony a dalšími zařízením podporující technologii PoE, přičemž se zároveň zbavíte kabelů a elektrického vedení. Kompaktní a flexibilní přepínač TL-SG2210P je vhodný pro flexibilní použití technologie PoE pro zapojení bezdrátových přístupových bodů nebo bezpečnostních kamer s vlastními IP adresami v síti nebo pro malé podnikové sítě.

    Pokročilé funkce QoS
    K integraci hlasových, datových a video služeb v jedné síti používá zásady technologie řízení síťového provozu QoS. Správce může určit prioritu provozu pomocí několika prostředků, např. pro jednotlivé porty, zařízení 802.1P a DSCP, aby vždy zajistil čistý, plynulý a nekolísavý chod hlasových a video aplikací. Ve spojení s podporou hlasové sítě VLAN budou hlasové aplikace fungovat mnohem plynuleji.

    Bohaté funkce vrstvy č. 2
    Pro lepší využití přepínačů vrstvy č. 2 zařízení TL-SG2210P podporuje kompletní řadu funkcí vrstvy č. 2, včetně 802.1Q tag VLAN, izolace portů, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokolu řízení agregace linek a řízení toku 802.3x. Dále je vybaven pokročilými funkcemi pro správu sítě, např. detekce smyček, diagnostika kabelů a IGMP Snooping. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby přepínač inteligentně předával datový proud vysílání multicast pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úroveň portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému proudu multicast.

    Podnikové funkce správy
    TL-SG2210P se vyznačuje snadnou obsluhou a správou. Podporuje různé snadno ovladatelné standardní funkce správy, např. intuitivní webové grafické uživatelské rozhraní (GUI) nebo standardní rozhraní příkazového řádku (CLI). Díky podpoře SNMP (v1/2/3) a RMON může přepínač odesílat cenné stavové údaje a odesílat depeše při abnormálních událostech.

    Tabulka parametrů:
    ------------------
    Hardwarové funkce
    Standardy a protokoly: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab,
                                       IEEE 802.3ad, IEE 802.3af, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
                                       IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
    Rozhraní: 8x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
                   2x 1000Mbps SFP Slots
                  (Auto-Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    Síťová media:  10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
                           100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m)
                           100BASE-FX: MMF, SMF
                           1000BASE-X: MMF, SMF
    Porty PoE (RJ45): Standard: 802.3af compliant
                                PoE Ports: 8 Ports
                                Power Supply: 53W
    Fan Quantity: Fanless
    Rozměry (š*h*v): 8.2 x 4.9 x 1.0 in (209 x 126 x 26mm)
    Spotřeba: Maximum (PoE on): 63.4W (220V/50Hz)
                   Maximum (PoE off): 10.4W (220V/50Hz)
    Napájení: 100~240VAC, 50/60Hz

    VÝKON
    Šířka pásma / Základní deska: 20Gbps
    Tabulka MAC adres: 8k
    Vyrovnávací paměť paketů: 512KB
    Rychlost předávání paketů: 14.9Mpps
    Jumbo rámec: 9216 Bytes

    Softwarové funkce
    L2 Switching Features: IGMP Snooping V1/V2/V3
                                        802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups,
                                        containing 4 ports per group)
                                        Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
                                        BPDU Filtering/Guard
                                        TC/Root Protect
                                        Loop back detection
                                        802.3x Flow Control
                                        LLDP(LLDP-MED)
    Kvalita služeb: Support 802.1p CoS/DSCP priority
                           Support 4 priority queues
                           Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
                           Port/Flow- based Rate Limiting
                           Voice VLAN
    VLAN: Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
    Seznam řízení přístupu: L2~L4 package filtering based on source and destination
                                          MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p,
                                          DSCP, protocol and VLAN ID
                                          Time Range Based
    Zabezpečení: SSH v1/v2
                          SSL v2/v3/TLSv1
                          Port Security
                          Broadcast/Multicast/Unknown unicast Storm Control
    Správa: Web-based GUI and CLI management
                SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and
                TP-LINK private MIBs
                RMON (1, 2, 3, 9 groups)
                CPU Monitoring
                Port Mirroring
                Time Setting: SNTP
                Firmware Upgrade: TFTP & Web
                System Diagnose: VCT
                SYSLOG & Public MIBS

    JINÉ
    Certifikace: CE, FCC, RoHS
    Obsah balení: TL-SG2210P, Power Adapter, Quick Installation Guide, Resource CD, Rubber Feet
    Systémové požadavky: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
    Provozní prostředí: Provozní teplota: 0°~40°C

    Parametry

    Management Ano

    Parametry Ethernet

    Počet RJ45 portů 8
    Počet SFP portů 0
    Počet SFP+ portů 0
    Rychlost LAN portů 1 Gbps

    Parametry PoE

    Počet PoE portů 8
    PoE budget (W) 60
    Standard PoE 802.3af

    Provedení

    Provedení Volně ležící

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Naposledy navštívené