MENU
0
Košík je prázdný

Optický patchcord outdoor LC/PC - LC/PC 3m siplex

Výrobce
  OFA s.r.o.
 
Kód
 00032910 
Objednat
Koncová cena bez DPH
764 Kč
Vaše cena bez DPH
710 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
859 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Optický patchcord outdoor LC/PC - LC/PC 3m siplex

    Parametry

    Fyzické parametry

    Délka (m) 3
    Venkovní použití Ano
    Simplex

    Parametry optika

    Simplex / Duplex Simplex
    Typ broušení PC - PC
    Typ opt. konektorů LC - LC
    Typ vlákna Singlemode

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené