MENU
0
Košík je prázdný

Optický kabel, J/A-DQ(ZN)H WBF, 24vl., OM3, 50/125, LSOH, BE02, CLT, KDP

Univerzální optický kabel s centrální trubkouDalší informace

Výrobce
  OEM
 
Kód
 00033195 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
69 Kč
Vaše cena bez DPH
64 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
77 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    Použití:
  • uložení do kabelových žlabů
  • uložení do kabelových chrániček
  • páteřní trasy sítí
  • vedlejší rozvody


  • G652.D charakterizuje zredukovaný water peak (ZWP - Zero Water Peak), který umožňuje, aby byly použity v rozsahu vlnových oblasti mezi 1310 nm a 1550 nm podporujících Coarse Wavelength Division Multiplexed (CWDM) přenos

    Parametry:
    Název Hodnota
    Počet vláken: 24
    Průměr kabelu (mm): 6,4
    Hmotnost: 49 kg/km
    Instalační teplota (°C): -5 až 50
    Provozní teplota (°C): -20 až 70
    Skladovací teplota (°C): -30 až 70



    Parametry

    Norma optického vlákna G.652.D
    Pro zafukování Ano
    Riser ne
    Samonosný Ne

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Zařazení produktu

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené