MENU
0
Košík je prázdný

Předřadná vlákna 

 
Předřadná vlákna
 
 

Další podkategorie Předřadná vlákna

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
9 produktů
1 stránka
 
 

Předřadné vlákno, singlemode, SC/APC

Předřadné vlákno SERIES-4 s konektory SC/APC

6 900 Kč 

bez DPH

8 349 Kč 

s DPH

Předřadné vlákno, multimode 62,5/125, FC/UPC

Předřadné vlákno SERIES-4 s konektory FC/UPC

8 838 Kč 

bez DPH

10 694 Kč 

s DPH

Předřadné vlákno, multimode 62,5/125, SC/UPC

Předřadné vlákno SERIES-4 s konektory FC/UPC

8 838 Kč 

bez DPH

10 694 Kč 

s DPH

Předřadné vlákno, multimode 62,5/125, ST/UPC

Předřadné vlákno SERIES-4 s konektory SC/UPC

8 838 Kč 

bez DPH

10 694 Kč 

s DPH

Předřadné vlákno, multimode 62,5/125, LC/UPC

Předřadné vlákno SERIES-4 s konektory LC/UPC

8 838 Kč 

bez DPH

10 694 Kč 

s DPH

Předřadné vlákno, singlemode, FC/UPC

Předřadné vlákno SERIES-4 s konektory FC/UPC

8 838 Kč 

bez DPH

10 694 Kč 

s DPH

Předřadné vlákno, singlemode, ST/UPC

Předřadné vlákno SERIES-4 s konektory ST/UPC

8 838 Kč 

bez DPH

10 694 Kč 

s DPH

Předřadné vlákno, singlemode, FC/APC

Předřadné vlákno SERIES-4 s konektory FC/APC

8 838 Kč 

bez DPH

10 694 Kč 

s DPH

Předřadné vlákno, singlemode, LC/UPC

Předřadné vlákno SERIES-4 s konektory LC/UPC

8 838 Kč 

bez DPH

10 694 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)