MENU
0
Košík je prázdný

ONT 

 
ONT
 
 

Další podkategorie ONT

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
3 produkty
1 stránka
 
 

UBNT UF-NANO - U Fiber, Nano, GPON CPE

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/100/1

1 583 Kč 

bez DPH

1 915 Kč 

s DPH

UBNT UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port

UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena portem SC/APC pro připojení optického vlákna. <img src="img/webmenu/

1 000 Kč 

bez DPH

1 210 Kč 

s DPH

UBNT UFiber Loco - GPON jednotka, SC/APC port - 20-pack

Výhodné balení 20 ks GPON jednotek UFiber Loco. UFiber Loco je velmi výkonná GPON jednotka pro vysokorychlostní přenos dat (internet, televize a hlasové služby) po optické síti až ke koncovému uživateli. Je vybavena por

19 300 Kč 

bez DPH

23 353 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)