MENU
0
Košík je prázdný

SFP transceivery 

 
SFP transceivery
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
50 produktů
3 stránky
 
 

Fiber Arsenal SFP+10Gbps, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

408 Kč 

bez DPH

494 Kč 

s DPH

SFP+ SM 10.3Gb/s 1.4km 1310nm

SFP+ SM 10.3 Gb/s 1.4 km 1310 nm -40/+85C 3.3V SFP Modul je schválen společností Ericsson podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Eric

Cena po přihlášení
 
 

Fiber Arsenal SFP 1,25Gbps, LC dup., 20km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

207 Kč 

bez DPH

250 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1270/1330nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

612 Kč 

bez DPH

741 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP 2,5Gbps, LC dup., 2km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C

Jedná se o kompaktní optický transceiver od výroce Fiber Arsenal používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul Optické transceivery (optické moduly)

497 Kč 

bez DPH

601 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+10Gbps WDM, LC simp., 20km, 1330/1270nm, DDM, -40 - 85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

612 Kč 

bez DPH

741 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1550/1310nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

293 Kč 

bez DPH

355 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, -40°C až +85°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Cisco kompatibilní

263 Kč 

bez DPH

318 Kč 

s DPH

SFP WDM 155Mbps, LC simp., 3km, SM, 1550nm, DDM 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 10km, SM, 1310nm, DDM, 0 - 70°C, HP

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, HP kompatibilní

300 Kč 

bez DPH

363 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP+ 10Gbps, LC dup., 1,4km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, Ericsson

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah -40 až 85°C, Ericsson kompatibilní

1 788 Kč 

bez DPH

2 163 Kč 

s DPH

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 3km, SM, 1550nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

407 Kč 

bez DPH

492 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM 155 Mbps, LC simp., 10km, SM, 1550nm, DDM, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM 155 Mbps, LC simp., 10km, SM, 1310nm, DDM, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1550, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

50 Kč 

bez DPH

61 Kč 

s DPH

SFP 1,25 Gbps LX, LC dup., 10km, SM, 1310nm, DDM, -40 - 85°C, SIAE

Jedná se o kompaktní optický transceiver používaný v telekomunikačních a datových sítích. Jde o populární, velmi rozšířený, výrobci aktivních optických komponent masivně podporovaný modul. Kompatibilita s mikrovlnnými spoji SIAE.</strong

663 Kč 

bez DPH

802 Kč 

s DPH

MikroTik SFP+ optické moduly (pár) S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (1330nm/1270nm)

Sada obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM, díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně. Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km.

6 463 Kč 

bez DPH

7 820 Kč 

s DPH

Doprodej

sestava

skladem

XCVR,CSFP,1490nm TX/1310nm RX,SM,1.25Gbit/s,10km,W.DDM,INDUSTRIAL GRADE,SINGLE PACK

CSFP Modul schválen společností Ceragon podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ceragon.

Cena po přihlášení
 
 

XCVR,CSFP,1310nm TX/1490nm RX,SM,1.25Gbit/s,10km,W.DDM,INDUSTRIAL GRADE,SINGLE PACK

CSFP Modul schválen společností Ceragon podle nejvyšších požadavků na kvalitu a funkčnost. Jedná se o ověřené moduly používané zákazníky po celém světě při budování sítí s technologií Ceragon.

Cena po přihlášení
 
 

SFP WDM 1,25Gbps, LC simp., 3km, SM, 1310nm, 0 - 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

MikroTik S-53LC20D (WDM, LC konektor, T1550nm/R1310nm, podpora DDM)

MikroTik S3553LC20D, pár Bi-Di SFP modulů, 1,25 Gbps, 1000BX, SM, 1x LC, 20 km, DDMI, S-35LC20D, Tx1310 nm/Rx1550 nm + S-53LC20D, Tx 1550 nm/Rx 1310 nm

685 Kč 

bez DPH

829 Kč 

s DPH

MikroTik S-35LC20D (WDM, LC konektor, T1310nm/R1550nm, podpora DDM)

MikroTik S3553LC20D, pár Bi-Di SFP modulů, 1,25 Gbps, 1000BX, SM, 1x LC, 20 km, DDMI, S-35LC20D, Tx1310 nm/Rx1550 nm + S-53LC20D, Tx 1550 nm/Rx 1310 nm

685 Kč 

bez DPH

829 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal SFP WDM, 1,25Gbps, LC simp., 20km, 1310/1550nm, DDM, 0°C až 70°C, Cisco

s vlnovou délkou TX:1310, pro teplotní rozsah 0 až 70°C, Cisco kompatibilní

290 Kč 

bez DPH

351 Kč 

s DPH

TP-LINK, TL-SM321A, SFP modul, 1000BX SM, LC, 10km, Tx 1550 nm Simplex

Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1,25 Gbps na vzdálenost 10 Km.

429 Kč 

bez DPH

519 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)