MENU
0
Košík je prázdný

QSFP28 (100G) 

 
QSFP28 (100G)
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhledávání

Filtr skladu

Sklad

 
2 produkty
1 stránka
 
 

MikroTik QSFP28 optický modul XQ+85MP01D, 100Gbps, multimode

The MikroTik XQ+85MP01D optical module in the QSFP28 format supports a transmission speed of 100 Gbps, works at a wavelength of 850 nm and enables connection at this high speed up to 100 meters.

1 861 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
1 512 Kč 

bez DPH

1 830 Kč 

s DPH

MikroTik QSFP28 optický modul XQ+31LC02D, 100Gbps, singlemode

XQ+31LC02D je 100G QSFP28 SM modul s dosahem až 2 km.

4 804 Kč 

s DPH

Sleva je počítána vůči nejnižší běžné prodejní ceně, za kterou byl produkt prodáván za posledních 30 dnů před zahájením slevové akce.
3 902 Kč 

bez DPH

4 721 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)