MENU
0
Košík je prázdný

Média konvertory 

 
Média konvertory
 
 

Další podkategorie Média konvertory

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
25 produktů
2 stránky
 
 

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC111CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1550nm

MC111CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal optický 1000 M konvertor 1000NSC25SA, WDM, SM, SC, 1310nm, 25 km

Fiber Arsenal optický 1000 M konvertor 1000NSC25SA je WDM převodník z optiky na metalickou část s rychosltí portů 1000Mbps. Vysílá na vlnové délce 1310 nm.

790 Kč 

bez DPH

956 Kč 

s DPH

3C-Link 1000BASE-BX-U, single fiber, TX1310nm/RX1550nm, 20KM,LC, WDM

Cisco kompatibilní WDM modul,1000BASE-BX-U, single fiber, TX1310nm/RX1550nm, 20KM,LC, WDM

339 Kč 

bez DPH

410 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC220L, 1,25 Gbps, SFP

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, WDM, 100 Mbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, jso

250 Kč 

bez DPH

303 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX,

1 625 Kč 

bez DPH

1 966 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX,

1 601 Kč 

bez DPH

1 937 Kč 

s DPH

Media konvertor/ repeater 2R s SFP sloty multirate řady ZX, SFP/ SFP, 100Mbps až 2,5Gbps, neřiditelný

Gigabitový konvertor TP-LINK MC100CM, konvertor mezi 1000 Mbps RJ-45 na Multi-mode SC Fiber, maximální vzdálenost 2km, indikace pomocí LED, vlnová délka 1310 nm

949 Kč 

bez DPH

1 148 Kč 

s DPH

Optický PoE konvertor PROCET PT-PSE110G-S, aktivní PoE 802.3at, 30W, SFP / 1Gbps

Procet PT-PSE110G-S je unikátní PoE média konvertor, který umožňuje konverzi Ethernetu z optického rozhraní na metalické a navíc rovnou nabízíi PoE napájení až 30 W pro připojené zařízení. Optické rozh

1 306 Kč 

bez DPH

1 580 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, 1,25 Gbps, SM, SC dupl., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX o

1 152 Kč 

bez DPH

1 394 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, WDM, 100 Mbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, jso

638 Kč 

bez DPH

772 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, 100 Mbps, SM, SC dupl., 15km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX o

576 Kč 

bez DPH

697 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 10km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory

3 413 Kč 

bez DPH

4 130 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 10km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory

4 964 Kč 

bez DPH

6 006 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory

3 839 Kč 

bez DPH

4 645 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory

3 839 Kč 

bez DPH

4 645 Kč 

s DPH

Media konvertor/ switch s SFP slotem řady ZCOMAX AK, 100/1000BASE-T( RJ-45) - 1000BASE-X SFP, neřiditelný

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX od čí

695 Kč 

bez DPH

841 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník DYS-FAS-1, 10/100/1000M, SFP slot

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje

478 Kč 

bez DPH

578 Kč 

s DPH

UBNT FiberPoE Gen2

UBNT FiberPOE G2 je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor, jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. Oproti první generaci zvládne odol

636 Kč 

bez DPH

770 Kč 

s DPH

Převodník TP-Link MC100CM konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x multi-mode S - Verze 2 (9V)

Rychlý 100 mbps konvertor vybavený SC konektorem a 1x RJ45. Konvertor pracuje v režimu multi-mode: maximální délka spoje je tedy 2000m. Verze 2 (9 V). Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší ne

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC110CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V).

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC112CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

MC112CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodníkTP-LINK, MC200CM, 1,25 Gbps, MM, SC, 0,5km, 850nm

Gigabitový konvertor TP-LINK MC100CM, konvertor mezi 1000 Mbps RJ-45 na Multi-mode SC Fiber, maximální vzdálenost 2km, indikace pomocí LED, vlnová délka 1310 nm

766 Kč 

bez DPH

927 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)