MENU
0
Košík je prázdný

Singlemode 

 
Singlemode
 
 

 

Status

Cena

Parametrický filtr

Filtr skladu

Sklad

 
16 produktů
1 stránka
 
 

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC111CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1550nm

MC111CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

Fiber Arsenal optický 1000 M konvertor 1000NSC25SA, WDM, SM, SC, 1310nm, 25 km

Fiber Arsenal optický 1000 M konvertor 1000NSC25SA je WDM převodník z optiky na metalickou část s rychosltí portů 1000Mbps. Vysílá na vlnové délce 1310 nm.

790 Kč 

bez DPH

956 Kč 

s DPH

3C-Link 1000BASE-BX-U, single fiber, TX1310nm/RX1550nm, 20KM,LC, WDM

Cisco kompatibilní WDM modul,1000BASE-BX-U, single fiber, TX1310nm/RX1550nm, 20KM,LC, WDM

339 Kč 

bez DPH

410 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX,

1 625 Kč 

bez DPH

1 966 Kč 

s DPH

Media konvertor / přepínač ZCOMAX AK, WDM, 1,25 Gbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX,

1 601 Kč 

bez DPH

1 937 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, WDM, 100 Mbps, SM, SC simp., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, jso

250 Kč 

bez DPH

303 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 10km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory

3 413 Kč 

bez DPH

4 130 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 10km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory

4 964 Kč 

bez DPH

6 006 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory

3 839 Kč 

bez DPH

4 645 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník WDM CTC UNION, 1,25 Gbps, SM, SC simpl., 20km, 1550nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory

3 839 Kč 

bez DPH

4 645 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC210CS, 1,25 Gbps, SM, SC, 15km, 1310nm

TP-LINK MC210CS konvertor,1x1000M RJ45 / 1 x single-mode SC.

768 Kč 

bez DPH

929 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, WDM, 100 Mbps, SM, SC simp., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX, jso

638 Kč 

bez DPH

772 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, 100 Mbps, SM, SC dupl., 15km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX o

576 Kč 

bez DPH

697 Kč 

s DPH

Media konvertor ZCOMAX AK, 1,25 Gbps, SM, SC dupl., 20km, 1310nm

Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Media konvertory ZCOMAX o

1 152 Kč 

bez DPH

1 394 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, MC110CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

Media konvertor single-mode s SC konektorem. Verze 2 (9 V).

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

Media konvertor / převodník TP-LINK, WDM, MC112CS, 100 Mbps, SM, SC, 20km, 1310nm

MC112CS je media konvertor určený ke konverzi 100BASE-FX na 100Base-TX (optického kabelu na metalický). Kovertor je určen k použití se single-mode optickým kabelem, použitý konektor je typu SC.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Speciální nabídka

  • D

    Doprodej

  • P

    Připravujeme

  • P

    Prodej ukončen

  • OLC

    - Olomouc, Pavlovická
  • PH

    - Praha
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    není skladem

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • v

    varianty

    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  • hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)