MENU
0
Košík je prázdný
 
MikroTik RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP, 5 Ghz, 802.11a/n, L5

MikroTik RouterBOARD RB953GS-5HnT-RP, 5 Ghz, 802.11a/n, L5

Výrobce
  MikroTik
 
Part No.
 

RB953GS-5HnT-RP

 
Kód
 00020035 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
3 356 Kč
Vaše cena bez DPH
3 132 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
3 790 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    RouterBOARD 953GS-5HnT je první MikroTik produkt s podporou 5 GHz 3x3 MIMO Triple Chain. Vysílací výkon rádiové části je až 1600 mW! O tento výkon se stará nový CPU Atheros QCA9558 s podporou 802.11a/n.

    RB953GS-5HnT je celkově vybaveno novým Scorpion 720 MHz CPU, 128 MB RAM a třemi gigabitovými ethernet porty s kterými můžete naplno využít vysokorychlostní 3x3 MIMO bezdrátovou integrovanou část. Kromě toho obsahuje i 2 SFP porty.

    Praktickým doplňkem jsou i dva miniPCI-Express sloty a dva SIM sloty, pro 3G/4G připojení.

    Parametry:
    Název Hodnota
    CPU: 720 MHz (QCA9558)
    Frekvence [GHz]: 5
    Gigabit LAN: Ano
    Hloubka [mm]: 183
    LAN: (3) 10/100/1000 Mbps
    Max. spotřeba energie [W]: 25
    Napájení: 8 .. 30 V DC
    Napájení přes PoE: 8 .. 30 V DC
    Operační systém: RouterOS - L5
    Počet LAN portů: 3
    Počet miniPCI-e slotů: 2
    PoE: Vstupní
    Provedení: RouterBOARD
    Přenosová rychlost WiFi - 5 GHz [Mb/s]: 433
    RAM [MB]: 128
    Slot na SIM kartu: Ano
    Šířka [mm]: 105
    Typ napájení: DC konektor (jack)
    Typ napájení: PoE
    USB: Ano
    VF konektory: (3) SMA female
    Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -
    Vysílací výkon [dBm]: 32
    Výška [mm]: 24
    WiFi standardy: 802.11a/n

    Parametry

    Kategorie Bezdrátové sítě, MikroTik, MikroTik
    Operační systém MikroTik RouterOS - L5
    Rackmount ne
    Typ zařízení MikroTik RouterBoard
    USB Ano

    Napájení

    Napájení DC, PoE in

    Parametry Ethernet

    Počet RJ45 portů 3
    Počet SFP portů 2
    Rychlost LAN portů 1 Gbps
    SFP slot Ano

    Parametry WiFi

    Frekvence 5 GHz
    MIMO (5 GHz) 3x3
    Přenosová rychlost WiFi - 5 GHz [Mb/s] 433
    Typ antény Všesměrová
    WiFi Standardy 802.11a, WiFi 4 (802.11n)
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Ke stažení3

    Datasheet
    RB953GS-5HnT-141126090617.pdf Formát pdf (946.9 kB) Stáhnout
    Quick Start
    RB953GS-5HnT-qg2-140916131603.pdf Formát pdf (157.2 kB) Stáhnout

    Související produkty3

    Související produkty

    MikroTik pasivní gigabit PoE injektor s LED indikací

    Gigabitový PoE injector od MikroTiku pro napájení jakéhokoli RouterBOARDu či jiného zařízení s integrovaným PoE splitterem. Injector podporuje adaptéry 9-48 V (max. 2A) a umožňuje komunikaci rychlostí 1 Gb

    104 Kč 

    bez DPH

    126 Kč 

    s DPH

    MHPower spínaný zdroj 24V/1 A s integrovaným PoE

    Kvalitní napájecí zdroj 24V/1 A DC s integrovaným POE. Tento zdroj lze použít ke všem deskám RouterBoard, které v sobě integrují PoE extractor

    150 Kč 

    bez DPH

    182 Kč 

    s DPH

    MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10Gbps, 1310nm

    S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. Parametry: <s

    2 598 Kč 

    bez DPH

    3 144 Kč 

    s DPH

     
     

    Naposledy navštívené