MENU
0
Košík je prázdný
 
MikroTik RouterBOARD CRS125-24G-1S-IN, Atheros AR9344 CPU, 128 MB RAM, 24x Gigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5,

MikroTik RouterBOARD CRS125-24G-1S-IN, Atheros AR9344 CPU, 128 MB RAM, 24x Gigabit LAN, 1xSFP, RouterOS L5,

Výrobce
  MikroTik
 
Part No.
 

CRS125-24G-1S-IN

 
Kód
 00019117 
Záruka
24 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
4 190 Kč
Vaše cena bez DPH
3 707 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
4 485 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis


    Chytrý přepínač Gigabit Ethernet z řady Smart Switch s možností vyhrazení portů pro routování, vhodný pro využití jako internetová brána, 24x Gigabit Ethernet, 1x SFP slot, operační systém RouterOS s licencí L5, firewall, VPN, plně funkční přepínač na 3. vrstvě s širokou možností konfigurace, procesor Atheros s frekvencí 600 MHz, 128 MB RAM, port microUSB, podpora pro 4G USB modem.



    Parametry:
    Název Hodnota
    CPU: 600 MHz (AR9344)
    Dotykový displej: Ano
    Gigabit LAN: Ano
    Hloubka [mm]: 145
    LAN: (24) 10/100/1000 Mbps
    Max. spotřeba energie [W]: 15
    Napájení: 8 .. 28 V DC
    Napájení přes PoE: 8 .. 28 V DC
    Operační systém: RouterOS - L5
    Počet LAN portů: 24
    Počet SFP portů: 1
    PoE: Vstupní
    Provedení: Stolní
    Provozní teplota [°C]: -35 až 65
    RAM [MB]: 128
    Sériový port: RJ45
    Šířka [mm]: 285
    Typ napájení: DC konektor (jack)
    Typ napájení: PoE
    USB: Ano
    Výchozí IP adresa: 192.168.88.1
    Výchozí jméno a heslo: admin / -
    Výška [mm]: 45

    Parametry

    Management Ano
    Operační systém MikroTik RouterOS - L5
    Rackmount ne
    Typ zařízení MikroTik Cloud Router Switch
    USB Ano

    Napájení

    Napájení DC, PoE in

    Parametry Ethernet

    Počet RJ45 portů 24
    Počet SFP portů 1
    Počet SFP+ portů 0
    Rychlost LAN portů 1 Gbps
    SFP slot Ano

    Parametry PoE

    Počet PoE portů 0
    PoE budget (W) 0

    Parametry WiFi

    WiFi Standardy bez wifi

    Provedení

    Provedení Volně ležící
    Všechny parametry Méně parametrů

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal 

    Produkt manažer 
    +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Ing. Jan Stejskal

    Produkt manažer
    (+420) +420 601 570 595
    stejskal@vanco.cz

    Ke stažení3

    Datasheet
    CRS125-24G-1S-131025130632.pdf Formát pdf (388.5 kB) Stáhnout
    Quick Start
    CRS-24port-series-qg.pdf Formát pdf (659.0 kB) Stáhnout

    Související produkty2

    Související produkty

    MikroTik pasivní gigabit PoE injektor s LED indikací

    Gigabitový PoE injector od MikroTiku pro napájení jakéhokoli RouterBOARDu či jiného zařízení s integrovaným PoE splitterem. Injector podporuje adaptéry 9-48 V (max. 2A) a umožňuje komunikaci rychlostí 1 Gb

    104 Kč 

    bez DPH

    126 Kč 

    s DPH

    MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10Gbps, 1310nm

    S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory, 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km. Parametry: <s

    2 598 Kč 

    bez DPH

    3 144 Kč 

    s DPH

     
     

    Naposledy navštívené