MENU
0
Košík je prázdný

Media konvertor / převodník DYS-FAS-1, 10/100/1000M, SFP slot

Media konvertor díky SFP slotu může pracovat jak s multimode tak i single mode miniGBIC moduly. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povolujeDalší informace

Výrobce
  Fiber Arsenal
 
Part No.
 

DYS-FAS-1

 
Kód
 00034525 
Záruka
36 Měsíce
Objednat
Koncová cena bez DPH
531 Kč
Vaše cena bez DPH
478 Kč bez DPH
DPH
21%
Vaše cena s DPH
578 Kč  s DPH
 

    Poptat lepší cenu

    Váš e-mail
    Telefon
    Množství
    Komentář

    Popis

    DYS-FAS-1 Series Fiber Media Converter is the conversion equipment of Ethernet optical-electronic signals between 10/100/1000M UTP interface (TX) and 1000M Fiber interface (FX). The traditional 10/100/1000M Fast Ethernet can be extended to the distance of 120km through optical fiber link. The performance and quality of the products are excellent because of adopting latest IC. 6 Group LED indicated lights could fully monitor the working conditions of Converters

  • Podporuje rychlost 1 000 Mbit/s v plně duplexním režimu pro port TX i FX.
  • Podporuje automatickou detekci MID/MID-X pro port TX.
  • Umožňuje konfiguraci přepínače vynuceného/automatického režimu přenosu pro port FX.
  • Port FX podporuje výměnu za provozu.
  • Dobře viditelné LED kontrolky umožňují monitorování aktivity sítě.
  • Externí napájení 5V / 1A


  • Parametry
    Název Hodnota
    Napájení: 5 V/1 A
    Normy: EEE802.3, IEEE802.3u ,IEEE802.3z,IEEE802.3ab,IEEE802.3x
    Provozní teplota (°C ) 0 až 50
    Přenosová rychlost: 1000 Mbps
    Rozěmry (mm): 94.5 x 71 x 26
    Hmotnost (g): 500
    Konektor: SFP, RJ45

    Parametry

    Parametry Ethernet

    Přenosová rychlost LAN 10/100/1000 Mbps

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl 

    Produkt manažer 
    778 885 932
    mencl@vanco.cz 

    Dotaz k produktu

    Dotaz k produktu

    E-mail
    Telefon
    Dotaz

    Potřebujete poradit?

    Pomůžeme s výběrem i technickými problémy.

    (+420) 246 035 451 Informace a objednávky

    Jan Mencl

    Produkt manažer
    (+420) 778 885 932
    mencl@vanco.cz

    Naposledy navštívené